AndroidiOS

Rainbow Six Mobile Soft Launch bölgeleri belli oldu

Rainbow Six Mobile Ağustos bitmeden erken sürüm ile çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Hangi ülkelerde çıkacağı belli oldu.

Rainbow Six Mobile geliştirme ekibinin sözcüsü yeni bir fragmanda, oyunun bir deneme çalışması içerisinde olduğunu açıkladı. Oyun hem iOS hem de Android platformlarında çalışacak şekilde geliştiriliyor. Ön kayıt gerektirmeyecek ve istemciyi şu an için sadece Kanada ve Meksika’daki App Store ve Google Play Store üzerinden indirebileceksiniz. Zamanla ülke listesi genişletilecektir. Bu kısıtlı deneme çalışması, Ubisoft’un küresel lansmana yaklaşırken oyunun kalitesini aşamalı olarak artırmasına olanak sağlayacak.

Deneme sürümü, Ağustos ayının sonunda yani önümüzdeki hafta başlayacak.

Yeni deneme sürümü aşağıdaki özellikleri içerecek:

  • Operatör özelleştirmesi için yeni seçenekler,
  • Oynanış iyileştirmeleri,
  • 2 yeni oyun modu,
  • Derecelendirme modu,
  • Ödüllü özel derecelendirilmiş etkinlikler,
  • Sunucular sürekli olarak açık olacaktır ve ilerleme sürüme aktarılacaktır.

Deneme sürümüne katılanlar, Rainbow Six Mobile’ın en son sürümünü deneyen ilk oyuncular olacaklar. Önemli olan, Warzone Mobile‘da olduğu gibi bölgeler arasında katı kısıtlamaların olmayacak olmasıdır. Yani şanslıysanız belirlenen ülkelerden hızlıca oyuna erişmeniz gerekecektir. Herhangi bir VPN kısıtlaması beklenmemektedir. Seçilen hesap diye bir durumda olmayacaktır. Herkes oynayabilecektir.

Oyunun resmi web sitesine linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.