AndroidiOS

Blade & Soul 2 bazı ülkelerde Android ve iOS için çıktı

Blade & Soul 2 ön yüklemeleri başladı. Google Play Store ve App Store üzerinden Android ve iOS için indirilmektedir.

Blade & Soul 2, mobil bir MMORPG oyunu olarak 23 Ağustos’ta Japonya, Tayvan, Hong Kong ve Makao’nun App Store ve Google Play mağazalarında yayınlanacaktır. Bu, Blade & Soul 2’nin Güney Kore çıkışının ardından yeni ülkelerde piyasaya sürüleceği anlamına gelir. Bu lansmanın ardından küresel bir sürümün geleceği öngörülmektedir.

Oyun, yukarıda bahsedilen ülkelerde sorunsuz bir şekilde oynanabilecektir. App Store’da sunulan yerelleştirme seçeneklerinde İngilizce de bulunduğundan, oyuncular karakter adlarını veya diğer içerikleri çevirme zorunluluğu olmayacaktır.

Şu anda bu oyun, App Store ve Google Play aracılığıyla ön yükleme olarak mevcuttur. Oyuncular, oyun istemcisini sadece ön yükleme ile indirmekle kalmayacaklar. Aynı zamanda kendi oyun karakterlerini de oluşturma imkanına sahip olacaklardır.

Güney Kore’de ortalama bir değerlendirme almış durumda. Google Play Store’de 5 üzerinden 3.6 yıldızla değerlendirilmiştir. İngilizce konuşan oyuncular, bu oyunun “orta halli” olduğunu belirtmektedirler. Ayrıca “otomatik savaş sistemiyle oyun deneyiminin gölgelenebileceğini” ifade etmişlerdir. Ancak geliştirici ekip, yeni işbirlikçi zindanları ve etkinlik dönüşleri gibi güncellemelerle oyunu geliştirmeye devam etmektedir.

Gerçekten de oyun bu kadar kötü mü? Oyunda dikkat çekici görseller olsa da, bazı oyuncular için fazla bulanık görüntü miktarı hoşnutsuzluk yaratabilir. Otomatik savaş mekanikleri ve patron savaşları da oyunda yer almaktadır. Bu, oyunu diğer Asya MMORPG’lerinden ayıran özellikler arasında yer alıyor. Elbette kendi avantajları ve dezavantajları da bulunmaktadır. En azından daha düşük kaliteli MMO’lar da piyasada bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.