AndroidiOSMobil Oyunlar

Rainbow Six Mobile’ın yaratıcıları yeni bir beta testi duyurdu

Rainbow Six Mobile bu baharda beta testi yapacak. Önümüzdeki aylarda, geliştiriciler yeni beta tarihini ve hangi bölgelerde yayınlanacağıyla ilgili bir duyuru paylaşacak.

Rainbow Six MobileRainbow Six Siege‘den ilham alan bir mobil ve takım nişancı oyunudur. Oyuncular duvarları havaya uçurabilir, yer dronları kullanabilir, bir çit kurabilir vb.

Rainbow Six Mobile‘dan uzun süredir haber alınamıyor ve şimdi Ubisoft sessizliği bozdu – oyun için bir beta testi daha yapılacak. Açık mı kapalı mı olacağı henüz belli değil. Şimdiye kadar, yapılan çalışmalar ve yaklaşan yenilikler, yer alacağı bölgeler ve nasıl oynanabileceği hakkında bir söz aldık. Testin hangi platformlarda sunulacağı henüz netlik kazanmadı; Umarım iOS ve Android’de aynı anda olur.

Oyuncuların gelecekte Rainbow Six Mobile’dan tam olarak ne bekleyebileceklerini merak etmemesi için geliştiriciler bir yol haritası da paylaşacaklar. Üzerinde bir çıkış tarihi olabilir.

Rainbow Six Mobile’ın beta testinin bu baharda yapılacağını unutmayın. Nisan-Mayıs gibi olmasını bekliyoruz. Bunun, projenin daha fazla sayıda cihazda ve Dünyanın farklı yerlerinde test edilmesini sağlayacak bir beta aşaması olacağından memnunum. Umalım ki Ubisoft, Activision‘ın yolunu izlemez ve Avustralya‘da erken bir sürüm yayınlamaz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.