Android

Ride Out Heroes Android APK

Sadece tanıdık bir hayatta kalma oyunu değil, Ride Out Heroes da düşmanları yok etmek için dövüş sanatlarını kullanmanıza izin veriyor (Meteor Butterfly Sword oyununa oldukça benzer).

Translate/Çeviri

Netease uzun zamandır bu kadar heyecan verici bir hamle yapmadı ki, oyuncular bu yılın sonu için planlarının ne olduğunu biliyorlar. Topluluk, 2019’a kadar en son oyunların kullanılamayacağı konusunda rahatlamış görünüyor. Netease tarafından Hunter, Hyper Arena, Meteor Kelebek Kılıç Mobile, Storm Arena, Stormy Island Operasyonu gibi bir çok oyunu bekliyorduk. Bu oyunların çoğu kapalı beta’yı yayma ve Ride Out Hero’ları başlatma sürecinde. Sürpriz, 29-11 günü insanlara hala sarhoş hissettiriyor. Bu bir sürü hayatta kalma oyunu ve değişikliği ile bugün hayatta kalma bir oyun. Buna inanmıyorsunuz ama Overwatch, Paladin, Fortnite ve hatta PUBG’nin birleşimi olan bir oyun.

Harika bir dünyayı keşfedin
Ride Out Heroes, oyunculara ayrıntılı detaylar, titizlikle güzel bir açık dünya sunuyor. Yayıncı, haritanın ne kadar büyük olduğunu oyunda tam olarak söylemez, ancak Youtube’daki video oyununa göre, oyuncunun yakında yayınlamaya çalıştığı, oyundaki her şeyi keşfetmesi saatler sürdü. Bu harita. Eğer öyleyse, oyunun normal 16 × 16 çözünürlüğünden daha geniş olduğu tahmin edilebilir. Netease, en son bebeği için hareketli grafikler kullanmakta isteksizdir, PUBG türünün ağabeyine yaklaşmak için bir gelişme değildir. Bunu söylemek için, bu ürün, ağabeyi, Hayatta Kalma Kuralları gibi aynı görünümü korur. Yine de bu hareket, hem yatırımın hem de oyunun büyüklüğü hakkında çok daha fazladır, ancak en üst düzey grafiklerin cazibesini kaybetmiştir. Meteor Kelebek Kılıcı gibi gerçek bir grafik platformu getirebilirlerse, Kesinlikle PUBG Mobile’a doğrudan bir rakip olacak. Ancak, Ride Out Heroes, çok kaotik oynanışıyla piyasaya sürülen hayatta kalma oyunlarından hala farklı.

Sahip olduğun her şeyde hayatta kal
Hala 100 oyuncu büyük bir harita üzerinde, hala hayatta kalan bir kazanan kazanıyor. Ancak, silahlar ve oynanışlar çok değişti, böylece oyuncular sıkıcı olmadan zevk aldılar. Özellikle, birçok sahte ürüne çok aşina olan arabalar yerine kılıç, ok, hatta dinozorlar bulabilirsiniz. Oyuncular uçabilir, büyük harita boyunca serbestçe koşabilirler. Ama yine de, oyunun sonuna kadar hayatta kalmak hala en önemli şey. Evcil hayvanlarınızı yakalayın, böylece sizi her yere götürebilir, kılıçları arayabilir, yaylar yapabilir ve özel yetenekler öğrenebilir. Vizörlü iplik makinelerinin daima büyük harita üzerinde en iyi seçenek olduğunu unutmayınız.

Yalnız veya dünyadaki arkadaşlarla takım kurmak
Çoğu hayatta kalma oyunlarının solo ve takım olduğu iki klasik mod vardır. Ben 4 kişilik kadrodan bıktım. Neden 5.6 hatta 10 değil? Ya bir grup 5 arkadaşın varsa? Bir kişinin takımdan atılması doğal bir şey. Umarım, gelecekte, NetEase daha fazla oyun modu sunacaktır. Ride Out Heroes’ı gerçek bir savaş alanına dönüştürürken kullanıcıların daha fazla seçeneği olacak.

Grafik
Ride Out Heroes, 2.5GB’a kadar depolama alanıyla, mobil grafiklere sahip olmaktan gurur duyuyor. İlk bakışta, dünyanın en küçük ayrıntısına gelmek için tasarlanan oyunda çok fazla insan tarafından ezilecek. Oyun yapım ekibinin en iyi sanatçıları tarafından boyanmış antik tapınaklar, şelaleler veya bitmeyen alanlar. Böyle bir oyunla, Netease, en pürüzsüz deneyimi yaşayabilmek için göreceli bir konfigürasyon önermektedir. Snapdragon 820 ve üzeri 3GB RAM oldukça iyi. Ancak, yine de ayarlardaki grafikleri telefonunuzun yapılandırmasına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

Özetle
ABD, Brezilya ve Filipinler’de düşük performans gösteren beta testi olmasına rağmen, oyuna kolayca giriş yapabilirsiniz. Netease, sunucuya erişen diğer ülkelerden IP’yi yasaklamaz. Ancak, bu sunucu bu beta sırasında kararlı olmayacaktır. Yayıncı ayrıca, deneme süresinin Aralık sonuna kadar devam etmesini önerir. Bundan sonra, tüm kullanıcı silinecek, bu nedenle oyuncular bu süre boyunca oyuna para eklememelidir.

İnceleme Videosu

Kurulum

İlk Önce Taptap İsimli Uygulamayı İndirin

Download TapTap

Download Ride Out Heroes

Google Play Store Üzerinden İndir (Ülkemizde Henüz Çıkışını Yapmadı)

Download Ride Out Heroes Play Store

İlgili Makaleler

5 Yorum

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.