Android

Team 4s2: Multiplayer FPS, Android’de Team Fortress 2’nin başka bir “benzer kopyasıdır”

Team 4s2: Multiplayer FPS’nin erken bir sürümü Google Play’de yayınlandı. Bu erken bir başlangıç.

Team 4s2: Multiplayer FPS, Team Fortress 2’yi Valve’ın açık izni olmadan akıllı telefonlara getiren bir mobil oyun ve birinci şahıs nişancı oyunudur. Bunun, Night Owl Entertainment stüdyosunun Google’ın hakkında sıfır bilgi verdiği tek projesi olduğunu unutmayın.

Bu arada Team 4s2: Multiplayer FPS oyuncuları, ayarlar menüsünden grafikleri değiştirebilecek ve hatta Rusça da dahil olmak üzere dili ayarlayabilecek. Aksi takdirde, bu, bir ücret karşılığında devre dışı bırakılabilen ganimet kutuları ve reklamları olan tipik bir Team Fortress 2’dir.

Takım 4s2’de Çöpçatanlık: Çok Oyunculu FPS birkaç saniye sürer ve müttefiklerin davranışlarına bakılırsa, çok oyunculunun ya çalışmadığını ya da çevrimiçine bağlı olduğunu düşünüyoruz, ki bu yazı yazıldığı sırada kıttır – proje 500’den fazla indirildi kez _ Ancak İnternet kapalıyken yine de oynayamayacaksınız.

Arayüz, grafikler ve oynanış açısından Team 4s2: Multiplayer FPS çok parlak görünüyor , ancak orijinal Team Fortress 2’nin yerini almayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.