AndroidiOS

Fox Legends Android, iOS Ön Kayıt

Yayıncı Esprit Games, yeni bir çapraz platform oyunu Fox Legends’ı yayınladı . Bu, yapımcı Tinh Kiem 3D’nin 2022’nin en çok beklenen projelerinden biri. Bu, harika 4k grafiklere, karakter gelişimine, bol miktarda içeriğe ve oyun derinliğine sahip, oynaması ücretsiz bir MMORPG’dir. En önyargılı oyunculara bile çok fazla duygu verebilir.

Fox Legends’ın Google Play, App Gallery, App Store ve PC’ye geleceği resmi olarak onaylandı. Ön kayıt şimdi açık ve tüm kayıt yaptıranlara, yayınlandıktan sonra postayla bir hediye verilecek.

Oyun Unreal Engine 4 üzerinde geliştirildi ve grafikler burada harika görünüyor!

Geliştiriciler, karakterlerin ve yaratıkların gelişimine özel önem verdi – detaylandırma en üst düzeydedir ve karakter özelleştirmesi, kahramanınızın görünümünü en küçük ayrıntısına kadar özelleştirmenize olanak tanır.

Oyuncunun bir Master of Spirits olması ve medyumlar Akademisi’nde öğrenmek ve yaklaşan karanlığı durdurmak için heyecan verici maceralara atılması gerekecek.

Karakterinizi yaratın, görünümünü özelleştirin ve bir sınıf seçin ve bireysel dövüş stilinizi geliştirin. Loncalara katılın ve PVP etkinliklerine katılın, arkadaşlar ve müttefikler edinin. Tanış, aşık ol ve hatta evlen!

Oyun ilerledikçe, Kutsal Hayvanları evcilleştirmenin yanı sıra ruh arkadaşlarını çağırmanız ve yükseltmeniz gerekecek.

Oyunun 12 Mayıs 2022’de çıkması planlanıyor. Ön kayıt olun ve başlangıçta bir hediye ve avantaj kazanın!

Karanlık Lejyon’un güçlü güçleri, Dokuz Kuyruklu Gökyüzü Tilkisi klanı tarafından çalınan büyülü bir kalıntıyı aramak için büyülü kıtanın derinliklerine doğru ilerliyor. Gizemli bir eseri takipçilerden saklayan Prenses Suri, kalıntının gücünü Karanlığa karşı yönlendirebilecek ve büyülü topraklarda Kaos’un uyanmasını engelleyebilecek Seçilmiş Kişi ile tanışır. Medyumlar Akademisi’nde eğitim almalı ve yeni savaş büyülerinde ustalaşmalı, eski ruhlarla etkileşime girmeli ve ölümlüleri korumak için sihirlerini kullanmalı ve sonunda Kaos’u engelleyen mühürleri kurtarmalısınız. Renkli bir fantezi dünyasında büyüleyici bir yolculuk, Doğu mitolojisinin harikalarına dalmanıza, büyülü kıtanın sıra dışı sakinleriyle tanışmanıza ve elbette Lejyon’un sinsi yandaşlarına karşı cesaretinizi ve cesaretinizi göstermenize izin verecektir.

özellikler:
– İnsanların ve savaşan ruhların bir arada yaşadığı göz kamaştırıcı ve renkli fantezi dünyası;
– Oryantal tarzda harika aksesuarlardan oluşan geniş bir seçki, her karakterin benzersizliğini vurgular.
– Zengin PVE/PVP/GVG oynanışı. Haftalık, aylık ve sezonluk yarışmalar;
– Oyunun başındaki hikaye görevinde maksimum SS+ rütbesine yükseltme yeteneğine sahip güçlü bir yoldaş ruhu verilir;
– PBR teknolojisi kullanılarak oluşturulan yüksek kaliteli karakter modelleri;
– Ayrıntılı karakter oluşturma sistemi, gerçekten benzersiz bir görünüme sahip bir karakter oluşturmanıza olanak tanır.

 

Download Android (Google Play Store – Ön Kayıt)

Download Android (Huawei App Galery)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.