AndroidiOS

Rogue Company: Elite Android Test Sürümü Çıktı

Rogue Company Elite , Android için bir beta testi bekliyor. Kapalıdır, dolayısıyla paylaştığımız bilgiler özel bilgilerdir.

Rogue Company Elite – akıllı telefonlar için takım atıcı; Testin önceki aşamaları hakkında daha fazla bilgiyi bağlantıdan okuyabilirsiniz . Ayrıca mobil ve PC sürümlerinin grafiklerini karşılaştırdık . Şimdi yaklaşmakta olan Rogue Company Elite beta testinden geçelim. Not etmek istediğim ilk şey, ön yüklemenin çoktan başlamış olması; şanslı olanlar e-posta ile Google Play üzerinden indirebilecekleri bir bağlantı içeren bir “mutluluk mektubu” aldılar.

Rogue Company Elite kurulum dosyasının boyutu yaklaşık 1 GB’dir, ancak oyunun içinde sizden 1.68 GB indirmeniz istenecektir. Elimizdeki bilgilere göre herkes client’ı indirip Google ile giriş yapabilir.

İyi haberler var – Rogue Company Elite, Rusça yerelleştirmeye sahip olacak; en azından ana menüdeki ipuçları zaten çevrilmiş durumda. Peki, geriye kalan soru şu: “Sunucuların ne zaman açılmasını bekleyebiliriz?”. 8 Eylül’de piyasaya sürülecek, ardından oyun ve bilgi içeren videolar Web’de görünecek.

Download Android APKs (Telegram)

Download Android APKs (Mediafire)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.