Rogue Company: Elite Android Test Sürümü Çıktı

Rogue Company Elite , Android için bir beta testi bekliyor. Kapalıdır, dolayısıyla paylaştığımız bilgiler özel bilgilerdir.

Rogue Company Elite – akıllı telefonlar için takım atıcı; Testin önceki aşamaları hakkında daha fazla bilgiyi bağlantıdan okuyabilirsiniz . Ayrıca mobil ve PC sürümlerinin grafiklerini karşılaştırdık . Şimdi yaklaşmakta olan Rogue Company Elite beta testinden geçelim. Not etmek istediğim ilk şey, ön yüklemenin çoktan başlamış olması; şanslı olanlar e-posta ile Google Play üzerinden indirebilecekleri bir bağlantı içeren bir “mutluluk mektubu” aldılar.

Rogue Company Elite kurulum dosyasının boyutu yaklaşık 1 GB’dir, ancak oyunun içinde sizden 1.68 GB indirmeniz istenecektir. Elimizdeki bilgilere göre herkes client’ı indirip Google ile giriş yapabilir.

İyi haberler var – Rogue Company Elite, Rusça yerelleştirmeye sahip olacak; en azından ana menüdeki ipuçları zaten çevrilmiş durumda. Peki, geriye kalan soru şu: “Sunucuların ne zaman açılmasını bekleyebiliriz?”. 8 Eylül’de piyasaya sürülecek, ardından oyun ve bilgi içeren videolar Web’de görünecek.

Download Android APKs (Telegram)

Download Android APKs (Mediafire)

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.