AndroidiOS

Project C isim değiştirdi Operation Delta oldu

Project C Timi Studios tarafından Android ve iOS cihazlara geliştirilen yeni bir mobil oyundur. Yeni adı Operation Delta oldu.

Project C, Operation Delta olarak yeniden adlandırıldı

Tencent Mobile, Project C adlı yeni bir yağmacı nişancı oyununu duyurdu. Oyun, Arena Breakout‘un daha dinamik ve daha az gerçekçi bir versiyonu olacak.

Operasyon Delta, PlayStation, Xbox, Windows, Android ve iOS için çapraz platform olacak. Oyunun Çin’de piyasaya sürülmesi planlanıyor. Hatta Webio üzerinde bir sayfa bulunmaktadır. Yani geliştiricinin küresel bir sürüm için de planlar var.

Henüz oyun için henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, geliştiriciler “yakında” daha fazla bilgi paylaşacaklarını söylüyorlar.

Oyunun’nın teaser posteri, oyuncuların bir helikopterden inip binalara saldırabileceklerini gösteriyor. Hatta Savaşçılar onlara ateşli silahlarla ve modern bir yayla cevap verecek.

Son olarak, Operasyon Delta’nın Arena Breakout’tan daha hızlı tempolu ve daha az gerçekçi bir oyun olacağını gösteriyor. Şimdi oyunun çıkışını heyecanla bekliyoruz!

Operasyon Delta için anahtar noktalar

  • Arena Breakout’un daha dinamik ve daha az gerçekçi bir versiyonu
  • PlayStation, Xbox, Windows, Android ve iOS için çapraz platform
  • Çin’de piyasaya sürülecek, ancak küresel bir sürüm de planlanıyor.
  • Henüz bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, geliştiriciler “yakında” daha fazla bilgi paylaşacaklarını söylüyorlar.
  • Teaser posteri, oyuncuların bir helikopterden inip binalara saldırabileceklerini gösteriyor
  • Savaşçılar onlara ateşli silahlarla veya modern bir yayla cevap verecek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.