AndroidiOS

Rogue Company Mobile teknik test kayıtları başladı

Size Rogue Company Mobile’ı sunmaktan gurur duyuyorum! Dünya çapında PC ve Konsollarda belirgin bir şekilde canlı yayına giren Rogue Company Mobile , %100 herkes için bir şeylere sahip olacak. Rogue Company Mobile, hem Günlük hem de Rekabetçi oyunculara yönelik üçüncü şahıs taktiksel takım tabanlı bir nişancı oyunudur.

2020’de Square Enix’in Final Fantasy VII Remake’i, Call of Duty: Warzone , Fall Guys: Ultimate Knockout ve hatta ünlü Nintendo Company’den Animal Crossing: New Horizon gibi diğer popüler oyunlarla birlikte piyasaya sürüldü.
Oyuncular, Rogue Company’nin benzeri olmayan bir heyecan getirmesini bekleyebilirler ! Tüm şekil ve boyutlardan oluşan kapsamlı bir karakter dizisine, her bir birey türü için özel olarak hazırlanmış haritalara ve neyden yapıldığınızı göstermek için eksiksiz bir özelleştirilmiş görünüm dizisine sahiptir. 2020’de piyasaya sürülen oyunla birlikte, birçok kişi daha fazla abartılmış oyunlarla karşılaştırıldığında ezici olmasını beklerdi. Ancak Hi-Rez Studios , çeşitli platformlarda ömrü boyunca birden fazla ödülü hak eden bir unvan yaptı.

Bunu akılda tutarak, ana yönlerden biri olan Karakterler hakkında konuşmak için biraz zaman ayıralım . Bir nişancı oyununda aradığınız ne olursa olsun, Rogue Company sizi birden fazla şekilde ele aldı. Her türlü seçici karaktere sahip Rogue Company karakterleri, dizideki altı rolden birine uygun bir yer bulur: İhlalciler , Savunanlar , Düellocular, Inteller, Keskin Nişancılar ve Destekler. Pek çok oyun, oyuncuların seçebileceği bu kadar yüksek ve güçlü ayrıntılı oyuncu kadrosuna sahip olmakla övünemez, ancak bu, Rogue Company’nin rekabete hakim olduğu bir alandır.

Rogue Company ayrıca oyuncuların dizideki belirli karakter türleri arasında istedikleri gibi geçiş yapmalarını sağlayan kapsamlı bir silah sistemine sahiptir. Sevilmeyen karakterlerin, tercih etmeyen oyuncular tarafından hala kullanılabildiğinden emin olmak, herhangi bir karakteri oynamayı eğlenceli hale getirmek ve oyun sırasında diğer birçok biçimde verimli kılmak. Ayrıca, Yakın Dövüş Silahlarını da kullanabilirsiniz ! Hafife alınabilecek olsa da, oyunun tarihi üzerinde kesinlikle çok uzun süreli bir etkiye sahip olan ve en iyi adaylardan çok etkileyici bazı vurgular sağlayan bir konsept.

Rogue Company, diğer çeşitli oyunlarla birlikte, diziye özel lisanslı karakterler katıyor! Bu çok büyük bir anlaşma çünkü unvanın geleceği için birçok olasılık açıyor ve şirketin oyuncularına karışıma yenilerinin eklenmesi yerine geçmişten tanınabilir yüzler vermesine izin veriyor. Başlığın önceki bir oyuncusu olarak, bu hoşuma giden bir yön, çünkü bazıları kendi karakterleri olmasa da, insanların dış görünümleri kullanarak deneyimlerini daha da özelleştirmelerine izin veriyorlar.
Şu anda, Rambo’yu ön planda tutan bu, muhteşem sonuçlar elde etmek için diğer tanınmış şirketlerle işbirlikleri getiren nişancı oyunları alanında alan açıyor. Bu, birçok oyuncunun bu türden beklediği bir şey ve gelecekte halkın radarına daha fazla sürüm geldikçe daha fazlasını görmeyi umabilir.

Rogue Company son zamanlarda oyunun ana lobisinde deneyimli oyuncularını cezbetmek ve ödüllendirmek için etkinlikler düzenliyor. Rogue Company’nin PC versiyonunun ilk çıkışında , oyun bu özelliği başlığın ana satış noktası olarak belirgin bir şekilde öne çıkarmadı. Bununla birlikte, Rogue Company’nin piyasaya sürülmesiyle birlikte dizideki her karakter için olağanüstü sanat eserleri ve silah görünümleri gördüğü için, birçok oyuncunun bu özellikten gerçekten keyif aldığından eminim .
Bununla birlikte, herhangi bir etkinliğin yayınlanmasında olduğu gibi, ödeme yapan kullanıcılar, her bir örnek için belirli istenen ödülleri elde etme konusunda bazen ödeme yapmayanlara göre daha az zaman harcamak zorunda kalma avantajına sahip olacaktır. Bu mutlaka olumsuz etkilenen bir alan değildir, ancak yoğun hayatlardan geçen oyuncuların bu sınırlı süreli görünümlere sahip olma şansına sahip olmalarını sağlar. Genel olarak, birçok oyuncunun onu sevdiğinden veya nefret ettiğinden eminim, ancak bu muhteşem deneyimi ön plana çıkarmak için gerekli bir kötülük.

Tıpkı bu incelemenin sona ermesi gibi, günün sonunda Rogue Company , her sezonun sonunda bu dünyanın dışında olan çığır açan güncellemeleri düzenli olarak yayınlayacak. Sonuç olarak yeni görünümler, muhtemelen yeni bir karakter veya harita ve beraberinde yepyeni bir deneyim geliyor. PC ve Konsol sürümlerinde bu noktada birden fazla sezondan geçtiğinden, oyunun ömrünün öncekilere kıyasla iyi bir süre sona ermeyeceğini söylemek güvenli.
Teknoloji geliştikçe ve şirket bir bütün olarak oyun dünyasının sınırlarını keşfettikçe, oyuncular her geçen sezonda yepyeni bir meta ve olasılıklar bekleyebilirler. Hi-Rez Studios , oyunlarında dünya çapında milyonlarca oyuncuyla sektörde önemli bir rakip olduğundan, birkaç ayda bir oyun dünyasında büyük bir şeyin parçası olmayı bekleyebilirsiniz.

Son olarak, Rogue Company , etkinlikleriyle birlikte sezonluk bir savaş geçişine sahiptir. Her sezon yeni bir tema ve onunla birlikte gitmek için çok sayıda geçiş ödülü içerecek. Bu, geliştiricilere karşı çok fazla nefret toplayabilecek bir şey, ancak ekibin gelecekteki içeriği ve başlıkla ilgili kararları finanse etmesi için başka bir gerekli kötülük. Nefret bir yana, savaş geçişi, ödeme yapan oyunculara yönelik benzersiz şekilde tasarlanmış birçok ödül içeriyor ve geçiş, son ödüllerden biri olarak yüksek kaliteli efektler içeren bir silah veriyor.
Oyuncular genel olarak Rogue Company’nin oyuncu tabanına sunduğu özelliklerden keyif alacaklar. Şahsen, Birinci Sezon’dan beri bir oyuncu olarak , bu neslin geleceğinde açacağı gelişim yolundayım. Umarım Mobil oyun olarak piyasaya sürülebilecek olan bu incelemeyi beğenmişsinizdir ve hepinizle oyunda buluşmayı dört gözle bekliyorum.

Download Android (yakında)

Download iOS (yakında)

Test Sürümüne Kayıt Ol

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.