AndroidiOS

Raider Six Hindistan’da ortaya çıkan PUBG Mobile rakibidir

Raider Six Battle Royale, Hindistan’da iOS ve Android’de mevcuttur. PUBG Mobile ile benzerlik gösteren bir başka oyundur.

Raider Six, yalnızca bir ülkede, Hindistan’da ortaya çıkan bir battle royale oyunudur. Geliştiriciler, iOS ve Android için destek eklediler. Böylece oyun bölgesel App Store ve Google Play Store‘den indirilmektedir.

Raider Six, grafik olarak PUBG Mobile’ı andırıyor ve aynı şey oynanış için de geçerli. Mobil oyuna yalnızca olay örgüsü zaten eklenmiştir, video ekleri biçiminde sunulmaktadır. Başlangıçta oyuncular, görünümler ve silah planları da dahil olmak üzere çeşitli nadirlikte hediyeler alacaklar.

Oyun basit grafiklere sahip ve PUBG Mobile Hindistan’da sürekli olarak iptal edildiğinden, Free Fire’ın ana rakibi haline gelebilir. İlginç bir şekilde karakter yere doğru uçarken bir enerji kalkanı ile çevrilidir. Muhtemelen hasarı emer ve kampçıların düşmanları vaktinden önce öldürmesini engeller.

Oyuncunun temel mekaniği anlaması için botlara karşı öğretici bir çatışma ekledi. Geliştiriciler ayrıca nadir silahlar için premium dönüşlere sahip ruletleri de tanıttı. İlginç bir şekilde, top parçaları haritadaki normal sandıklarda bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.