AndroidiOS

Rotaeno Android, iOS

Ritim projesi Rotaeno akıllı telefonlara çıktı. Bunun için para ödemeniz gerekecek, ancak beta testine katıldıysanız, o zaman iyi haberler var.

Rotaeno, oyuncunun müziğin ritmine göre ekrana dokunduğu bir mobil oyundur. Reddit kullanıcısı GitaMan14 , temel sürümde 24 şarkı olduğunu bildirdi . Muhtemelen geri kalanı premium para birimi – uzay mücevherleri için satın alındı. Ancak DEEMO veya Cytus gibi oyunlar oynadıysanız, “Uygulama içi satın alma özelliğine sahip bu premium oyunda neler var?” diye merak ediyor olabilirsiniz. Şimdi size söyleyeceğiz.

Ne yazık ki, Rotaeno’da Rus yerelleştirmesi yok, ancak Nisan CBT’sine katıldıysanız, endişelenmenize gerek yok – yalnızca harcadığınız para birimini geri almakla kalmayacak, aynı zamanda oyunun ücretsiz bir kopyası da verilecektir. Geliştiriciler bunu Twitter üzerinden duyurdular . Bunu yapmak için TapTap hesabınıza giriş yapmanız ve bir etkinleştirme anahtarının olması gereken “Bildirimler” sekmesine bakmanız gerekir; daha fazla detay linkte .

Benzersiz özelliklere gelince, Rotaeno geliştiricileri rotasyona odaklandı . Bu, akıllı telefonunuzu yavaş veya hızlı bir şekilde döndürmek için jiroskopu kullanacağınız anlamına gelir. Ayrıca EDM, JPOP, KPOP ve hatta opera besteleri de dahil olmak üzere farklı tarzlardan şarkılar vaat ediyoruz.

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.