AndroidiOS

Project RushB yeni test sürümüyle Türkçe dil seçeneği ile erken erişimde Türkiyeden indirilebilir

Valorant Mobile ve Hyper Front oyunlarına en büyük rakip olarak gösterebileceğimiz Project RushB oyunu Türkçe dil seçeneği ile Türkiye Play Store üzerinden indirilebilir.

Project RushB, bomba imha moduna sahip 5v5 takım tabanlı birinci şahıs kahraman nişancı oyunudur. Aynı zamanda Battle Prime’dan sonra Press Fire Games tarafından geliştirilen ikinci mobil oyundur. Project RushB’de, daha önce yalnızca PC’de mevcut olan, bomba imha etmeyi kahraman yetenekleriyle birleştiren benzersiz bir oyun deneyimi yaşayacaksın.

Her maçta, takım arkadaşlarınla birlikte savaşmak, geri sayım bitmeden mükemmel atış becerilerinle düşmanları ortadan kaldırmak veya bombalara saldırmak ya da bombaları korumak için benzersiz yeteneklere sahip bir kahraman seçeceksin. Her zaman yeni bir strateji veya taktik geliştirebilirsin.

Project RushB şu anda Yakın Beta aşamasında. Arkadaşlarınla bize katıl ve oyunla ilgili iyi ya da kötü görüşlerini bize ilet; fikirlerini hepimiz duymak isteriz.

Özellikler

ÇEŞİTLİ KAHRAMANLARLA BOMBA İMHA ETME
İyi tasarlanmış kahramanların ve yeteneklerin klasik bomba imha moduna dahil edilmesi, oyunun rekabet derinliğini ve stratejisini daha da artırır. Her biri üç benzersiz yeteneğe sahip farklı geçmişlere ve rollere sahip kahramanlar arasından seçim yapabilirsin. Oyunda avantajı kendine çevirmek için ateş ederken yeteneklerini en doğru zamanda kullan!

NİŞAN ALMA DESTEĞİ OLMADAN KENDİ BECERİLERİNLE KAZAN
Project RushB, oyunun rekabetçi ve dengeli olmasına odaklanır, bu nedenle oyunda Otomatik Ateş veya Nişan Alma Desteği yoktur ve becerilerini, stratejini ve ekip çalışmanı sürekli geliştirerek kazanman gerekir. Oyunda dengeyi etkileyen ücretli sanal ögeler satılmaz ve asla da satılmayacak.

MOBİL CİHAZLAR İÇİN TASARLANDI
Hareket halindeyken 15 dakika içinde gergin ve heyecan verici bir bomba imha maçı oynayabilirsin. Mobil cihazlar için optimize edilmiş kontrol sistemi sayesinde hareket ederken, ateş ederken ve yetenekleri sorunsuz bir şekilde kullanırken oyuna yoğun bir şekilde odaklanabilirsin.

KONSOL SEVİYESİNDE GRAFİKLER
Project RushB, Battle Prime oyunu ile aynı şekilde, en iyi cihazlarda fotoğraf kalitesinde gerçekçi grafikler sunan; düşük kaliteli cihazlarda ise performans ve grafikler arasında iyi bir denge sağlayan kendi geliştirdiği oyun motoru tarafından desteklenir.

Download Android, iOS

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.