Rules Of Survival Oyununun Fişi Çekiliyor ve Kapanıyor

Rules of Survival, NetEase Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, ilk olarak 17 Kasım 2017’de beta erişimiyle piyasaya sürülen, oynaması ücretsiz, çok oyunculu bir çevrimiçi battle royale oyunudur. Ekim 2018’e kadar oyun dünya çapında 230 milyon oyuncuya ulaştı. 30 Mayıs 2018 itibariyle oyun Steam’de yayınlandı.

Uzun zamandır Android, iOS ve PC platformları için oyunseverler tarafından oynanan Rules Of Survival oyunu için bugün kötü haber geldi. Oyunun geliştiricisi Netease Games tarafından yapılan resmi açıklamaya göre, Rules Of Survival oyununun fişi çekilecek, sunucular kapanacak ve tamamen oyun dünyasından kaldırılacak.

Yapılan açıklamanın tamamı ise şu şekilde;

Sevgili Oyuncular:

Rules Of Survival oyununa olan sürekli desteğiniz ve sevginiz için teşekkür ederiz.

Rules Of Survival oyunun 27 Haziran 2022 günü saat 15:00:00’da (UTC+8) durdurulacağını üzülerek bildiririz. Bundan sonra, oyuncular artık Rules of Survival oyun sunucularına erişemeyecek ve tüm hesap verileri ve karakter bilgileri (karakterler, Elmaslar, eşyalar, materyaller dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) silinecek.

28.06.2022 10:00:00 – 28.09.2022 18:00:00 (UTC+8) tarihleri arasında ilgili platformda kullanılmayan Elmaslar için geri ödeme başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bunun için içtenlikle özür dileriz ve Rules of Survival’a olan muazzam desteğiniz için bir kez daha teşekkür ederiz.

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.