AndroidiOS

Samurai Shodown, Dövüş oyunu Android ve iOS için çıktı

Samurai Shodown Google Play Store ve App Store’de mevcuttur. Tek sorun, oynamak için bir Netflix hesabına ihtiyacınız olmasıdır.

“Samurai Shodown”, Netflix’in akıllı telefonlara taşıdığı elde tutulan bir 3D dövüş oyunudur. Japonya, Filipinler ve Güney Kore’deki App Store ve Google Play üzerinden indirilebilmektedir.

“Samurai Shodown”, atari makinelerine benzer manuel kontroller sunar. Bu oyun Unreal Engine 4 üzerinde yapılmıştır. Dolayısıyla grafikler neredeyse konsollardakilerle aynı kalitededir.

Her zevke uygun karakterler sunmaktadır. Teksaslı bir ninja, Çinli bir savaşçı vb. Kahramanlar, favori oyun tarzınıza göre seçilebilmektedir.

Çok oyunculu olup olmadığını henüz bilmiyoruz, muhtemelen değil. Gerçek şu ki, YouTuber’ların oynanışı dikkat çekicidir. Her savaştan sonra küçük bir açılış ekranı görünür, ardından oyuncu dünyanın farklı bir yerine gider ve yapay zeka düşmanına karşı yeni bir savaş başlar.

Türkçe yerelleştirmesi bulunmadığı için metin İngilizce, seslendirme ise Japonca olarak sunulmaktadır. Netflix aboneliği olmadan lisansı “kesmezseniz”, oyunu oynayamayacağınızı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.