AndroidiOS

Zombie Horde Android ve iOS için Zombiler ile mücadeleye çağırıyor

RPG unsurları ve koleksiyon kahramanlarına dayalı derin bir meta oyun ile sıradan birinci şahıs yarı otomatik portre nişancı oyunu.

Çeşitli oyun modlarında her biri farklı becerilere, yeteneklere, benzersiz silahlara ve nefes kesici geçmişe sahip düzinelerce inanılmaz kahramanı yönetin!

ALMASI KOLAY, ÜSTÜN OLMASI ZOR!

– Portrede eğlenceli nişancı ve keskin nişancı FPS – mobil için hazırlanmış ve hızlı tempolu görevleri hedefleyen tek parmakla kontroller

– Savaşçı benzeri meta oyun – çeşitli oyun modları döngüsü, birden fazla yükseltilebilir yönü olan kahramanlar ve derinden birbirine bağlı olaylar ve uzun vadeli canlı operasyonlar

– 60’tan fazla benzersiz kahraman – her biri kendi becerilerine, özel yeteneklerine, geçmişine ve kişiliğine

sahip – Zengin kahraman cephaneliği – her kahramanın benzersiz istatistiklerine sahip kendi silahı vardır

– Fantastik kahraman yetenekleri – roketleri gökten yağdırın veya tek bir dokunuşla düşmanları yok etmek için biyonik güçleri kullanın!

– Heyecan verici sosyal yönler – Birden fazla İttifak etkinliğine sahip ittifaklar,
tüm etkinlikler ve modlar için çeşitli rekabetçi ve işbirlikçi lider tabloları

– Çeşitli düşmanlar ve zorlu patron dövüşleri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.