EklentilerMinecraft

Şans Blokları Modu Minecraft

Lucky Block eklentisi yalnızca iki blok ekler, ancak Minecraft’ta yüzden fazla olasılık vardır! Sadece şanslı bloğu benimleyin, parmaklarınızı çaprazlayın ve düşürmeniz gereken eşyaları bekleyin.

Lucky Block eklentisi yalnızca iki blok ekler, ancak Minecraft’ta yüzden fazla olasılık vardır! Sadece şanslı bloğu benimleyin, parmaklarınızı çaprazlayın ve düşürmeniz gereken eşyaları bekleyin. Ancak şimdi, bu yeni sürümle, yalnızca öğelerden daha fazlasını bekleyebilirsiniz; şanslı blok hayvanlar, canavarlar, diğer varlıklar ve hatta yapılar üretebilir! Devlerden havai fişeklere, çubuklardan elmaslara kadar şanslı blok, onu her çıkardığınızda size heyecan verici bir deneyim yaşatacak.

Eklenti ayrıca, kendinizi donatırken faydalı araçlar olarak kullanabileceğiniz farklı yeteneklere sahip yeni öğeler de ekler.

Kredi:

Yaratıcı:  FreinerGamer25

 Youtobe FreinerGamer25

Takım FreinerCraft

tanıtım videosu

İnceleme Videosu

Hazırlanıyor…

Download/İndir (Mod Yapımcısının Sitesi)

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.