SG Hide and Seek [Minigame]

Bir tür saklanbaç oyunu olan SG Hide and Seek mini oyununda dilediğiniz kadar oyuncuyu haritaya davet edebilir ve onlarla küçük bir saklanbaç oyunu oynayabilirsiniz. Bir tur boyunca güncellenen canlı istatistiklerden oyun akışını ve durumunu görebilirsiniz. Aslında harita bir yıl önce oluşturulmuş ancak nihayetinde bugün bir güncelleme almıştır.

Oluşturan:  SkyGames ,  Twitter Hesabı

Nasıl oynanır?

 

İki farklı takım var ve kimin arayıcı kimin saklanan olacağına oyun kendisi rastgele karar verecektir.

Arayanlar:  Başlangıçta sadece bir arayıcı var. Arayıcı olarak seçildiysen, gizlenenleri bulabilmek için 40 saniye beklemek zorunda kalacaksın. 40 saniye geçtikten sonra aramaya başlayabileceksin. Bulduğunuz ve yakaladığınız kişilere bir kere vurun. Vurduğınuz kişi de arayıcı olarak dönüşecektir.

Saklananlar:  Yapacağınız ilk şey dükkandan taunts isminde bir item satın almak olacak. Taunts itemleri yere düştüğü zaman etrafınıza ses veren ve size 10 saniye hız kazandıran öğelerdir. Arenaya teleported edildikten sonra, saklanacak bir yer bulmanın vakti geldi demektir.

Bittiğinde? Bir tur dört buçuk dakika sürer. Bundan önce saklananlar ölürse, arayan kazanır. Arayıcılar, saklananları bulamazlarsa, saklananlar kazanır.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında yeni eklediğiniz minigame dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

One comment

  1. Muhammet dedi ki:

    Abi cs go ya benzeyen oyuna var hemde iyi oyun zor dönüyor ekran ayar lari da bilmiyim tükce dili yok hemde girafik yakıyor oyna beğeniyle ban sögle marka etik tepkinin onun için hemde ben çok sevdim oyun niye sorarsan yakında gece özel lik ler sevindim https://play.google.com/store/apps/details?id=com.axlebolt.standoff2

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.