Minigame

SG Volcano Run (v2) [Minigame] MCPE

SG Volcano Run v2, orijinal SG Volcano Run’ın yeniden yapımı . Bu versiyonda, arenanın büyüklüğü artırıldı ve bunlara atlayarak alabileceğiniz güçler de var. Bu harita hem tek oyuncu hem de çok oyunculu modda oynamak için harika çalışıyor. TNT Run’a benzer bir şekilde, yavaş yavaş kaybolan bir yerde koşacaksınız. Android ve iOS cihazlarınızda Minecraft MCPE oyununuz için tasarlanmıştır.

Yaratıcılar:  SkyGames Ekibi  ( Twitter ) ( Web Sitesi ):  MCPEtraswen  (Sahibi),  FogzGamez (Ortak Sahibi),  Luma  (Ana İşçi ),  jobetyk  (Ana İşçi ),  McMCPE1234  (Test Cihazı),  AmazingGamerPH  (Renderer),  DJTMGaming  (Sunucu Yöneticisi) ,  InNova  (Builder),  deadmanplaysMC  (Builder),  LUCKYBLOCK17o  (Oluşturucu),  FHMiner  (Oluşturucu)

Nasıl oynanır?

 

Altınızdaki zeminin yavaşça zayıflayacağı ve sonunda yok olacağı için sürekli hareket etmelisiniz. Eğer bir noktada çok uzun kalırsanız, o zaman lavın içine düşersiniz.

Takviye güçlerini yukarı doğru atabilirsiniz.

  • Elmas Blok – Hız etkisi
  • Demir Blok – Havaya Uçma etkisi
  • Zümrüt Blok – Zıplama etkisi

 

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.