AndroidiOS

Warcraft Rumble Şimdi Daha Fazla Ülkede Yayınlandı

Warcraft Rumble altı ülkede daha yayınlandı. Ancak APK olarak indirmeye çalışırsanız, Google Play Store erişimini mecburi tutacaktır.

Warcraft Rumble’ın geliştiricileri büyük haberleri paylaştı! İlk olarak, oyunun adı artık Warcraft Arclight Rumble değil, sadece Warcraft Rumble olarak geçecek.

İkinci olarak, oyunun bölgesel test aşaması şu ülkelerde devam ediyor: Kanada, İsveç, Finlandiya, Danimarka, Filipinler ve Avustralya. Yeni katılımcı ülke olarak Filipinler’in eklendiği bu süreçte, oyuncular belirtilen ülkelerden Google Play Store aracılığıyla oyunu indirebilecekler. Not edilmeli ki, lisans gereksinimleri nedeniyle baypas yöntemleri işe yaramayacak. Ayrıca, oyunun sunucularına kayıt olmadan ve erişim izni olmadan girmenin garanti edilemeyeceğini unutmayın.

iOS kullanıcıları ise App Store üzerinden ön kayıt sürecinin başlamasını beklemeliler.

Warcraft Rumble’ın Minimum Sistem Gereksinimleri ise şu şekilde:

  • iPhone 7 veya üzeri
  • iOS 12 veya Android 5.1 ve üzeri
  • 2 GB RAM (iOS) veya 3 GB RAM (Android)
  • Aslanağzı 820 yonga seti (Android)

Geliştirici yeni başlayanlar için kılavuzda daha fazla oyun içi bilgi sunma sözü veriyor.

Warcraft Rumble

Not: APK olarak indirmek işe yaramamaktadır. APK olarak kurulan oyunda, Google Play Store doğrulaması istenmektedir. Bu sebep ile, VPN ile resimdeki bölgelere bağlanın ve oyunu indirin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.