AndroidiOS

SHOCK TROOPERS 2nd Squad

Action Shock Troopers 2nd Squad, cep telefonlarında yeniden başladı. Oynamak için satın almanız yeterli.

Shock Troopers 2nd Squad , yayıncı SNK Corporation’ın App Store ve Google Play’de yeniden başlattığı bir mobil oyundur. Bu NEOGEO platformundan klasik bir oyundur, piksel grafiklere sahiptir ve düşman mermileri her yönden uçar. Ana karakterin (ve aralarından seçim yapabileceğiniz 4 tane var) tüm uçaklarda hareket etmesi ilginç ve onu kuş bakışı izliyoruz. Ve sadece ateş etmekle kalmaz, aynı zamanda yakın dövüşte de savaşabilirsiniz.

Shock Troopers 2nd Squad’daki hikaye, metin tabanlı diyaloglarla anlatılıyor ve her seviyeye bir patron savaşı eşlik ediyor. Geliştiriciler, oyunculara özgürlük veren doğrusal olmayan seviyelerin yanı sıra araçları kontrol etme yeteneğinden bahsediyor. Sadece işbirliği modu yoktur ve oyun en çok puanı almaya dayalıdır. Tabii bunun için saldırılardan kaçmanız, gizli harfleri bulmanız ve onlardan kelimeler çıkarmanız gerekiyor.

Paralı Oyundur Satın Almanız Gerekmektedir

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.