AndroidiOS

Nitro Nation World Tour Android ve iOS için yayınlandı

Nitro Nation World Tour Android ve iOS için yayınlanan Drag yarışı tabanlı bir mobil oyundur. Şimdiden indirebilirsiniz.

Mobil oyun Nitro Nation World Tour, neredeyse dünya genelinde iOS ve Android platformlarında kullanıma sunulmuştur.

Nitro Nation World Tour’un geliştiricileri, oyuncuların her yarış öncesinde yarış arabalarını özelleştirebileceklerini taahhüt ediyorlar. Bu, kısa mesafeli araba yarışlarını kazanmak için gerekmektedir. Oyunda, doğru zamanlarda vites değiştirmeniz ve nitro kullanmanız gerekmektedir.

Aracın aynı şekilde karmaşık ve hassas ayarları, Nitro Nation World Tour’da olduğu gibi, yalnızca CarX Street oyununda mevcuttur. Oyuncular, zafer kazandıkça daha nadir parçalar satın almak için para kazanacaklar.

Google Play Store‘daki açıklamaya göre, oyun, Sıfır Sezonu’na girmiştir. Bu dönem boyunca geri bildirim toplanacaktır ve 2023’ün sonunda tam bir 1. sezon yayınlanacaktır.

Oyunda, İngilizce dilini desteklemekte ve oyun içi mağazası bulunmaktadır. Buradan altın ve madeni paraları satın alabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.