Genel

Shuttle VPN – Güvenli VPN Android için Ücretsiz

Android için bol sunuculu ücretsiz bir VPN arayanlar için en iyi VPN uygulamalarından biri olan Shuttle VPN – Güvenli VPN sizlerle paylaşıyorum.

Güvenilir ve iyi test edilmiş bir sanal özel ağ uygulaması, verilerinizi karıştırmadan veya işletim sisteminizi tamamen kontrol etmeden mobil taramanızı meraklı gözlerden koruyacaktır. Bu nedenle, Google Play Store’da bir milyon kez yüklenen yüksek puanlı VPN uygulamasına güvenmeden önce, gerçekte ihtiyaç duyduklarından daha fazla izin alan ve gizliliğinizi riske atan çok sayıda şüpheli Android VPN olduğunu bilmeniz yeterli. 

Tüm araştırma, her uygulamanın “normal” izinleri ve “tehlikeli” izinleri ile özetlenir. “Normal” izinler genellikle Android tarafından verilir; bu izinler, uygulamaların kullanım sırasında uyanık kalmasına veya siz söylediğinizde çevrimiçi olmasına izin verir.

“Tehlikeli” izinler gizliliği tehlikeye atabilir. Bazıları zararsızdır veya Android için gereklidir. Bir uygulamanın, halka açık bir Wi-Fi ağının güvenilir olup olmadığını kontrol etmek için genel konum verilerini istemesi gibi. Ancak bazen “tehlikeli” izinler, örneğin bir uygulamanın sistem ayarlarınızı değiştirmek, telefon arama listenizi okumak veya tam konumunuzu belirlemek istemesi gibi gereksiz istekleri içerir. Hiç hoş değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.