AndroidiOS

NBA Clash Güneydoğu Asya’da Çıktı APK İndir

NBA Clash, 3 NBA basketbol oyuncusundan oluşan bir takım kurduğunuz bir mobil oyundur . Geliştiriciler , 2021-2022 için sporcu kadrosunu güncellediklerini iddia ediyor . Yabancı yayınların temin ettiği gibi , NBA Clash bir yıl önce Web’de göründü, ancak şimdi Güneydoğu Asya’da deneme çalıştırması formatında, ayrıca iOS ve Android’de mevcut.

NBA Clash‘te, geliştiriciler gerçek zamanlı maçlar vaat ederken, PvP’de dünyanın her yerinden oyunculara karşı savaşmak zorundasınız . Belki de ilk aşamalarda hala botlarla uğraşmanız gerekiyor. Ana göreviniz NBA basketbolcularının nadir kartlarını toplamak. Bunu yapmak için, bu NBA Clash günlük zorluklar, etkinlikler ve sezonluk kampanyalar için yağma kutuları ve madeni paralar almanız gerekiyor.

NBA Clash’in dikey bir oynanışı var ve grafikler NBA 2K konsollarının gerisinde kalıyor. Ayrıca 3v3 formatındaki sporcular sahada kendileri hareket ediyor ve siz bu konuya kuş bakışı bakıyorsunuz. Elbette öyle oturmak zorunda değilsiniz – kritik anlarda oyuncunun yeteneğini kullanmanız ve gol atmak veya alanınızı korumak için doğru hareketi seçmeniz gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.