Sırt Çantası ve Alet Kemeri Modu Minecraft

Envanter alanınızın sürekli tükenmesinden bıktınız mı? Her zaman bir şeyleri kaldırmaya ve bir şeyleri taşımaya mı ihtiyacınız var? Bu modla, minecraft deneyiminize eklenen sırt çantaları ve alet kemerleri alacaksınız. Aşağıda Daha Fazlasını Okuyun!

Bilgi

Lütfen bu eklentiyi uyguladığınız dünyalar için aşağıdaki ayarları etkinleştirdiğinizden emin olun.


Dikiş Masası

Dikiş masası, sırt çantalarını ve içindeki alet kemerlerini işlemek için kullanılır, çünkü sırt çantalarını veya alet kemerlerini normal bir işçilik masasında yapamazsınız! İşte tarif!

Sırt çantaları

Sırt çantalarında 27 yuva var. Bunlar, dikiş masası kullanılarak üretilebilir ve göğüs yuvanıza takılabilir. Sırt çantasını açmak için doğrudan aşağıya bakın ve etkileşimde bulunun, bu, saklama alanınızı gösteren sırt çantasını açacaktır. Sırt çantaları ayrıca çeşitli renklerde gelir. İşte işçiliği tarifleri!

Alet kemerleri

Alet kemerlerinin 5 yuvası vardır. Bunlar dikiş masası kullanılarak üretilebilir ve tozluk yuvanıza takılabilir. Araç kemerini açmak için doğrudan aşağıya bakın ve etkileşimde bulunun, bu, depolama alanınızı gösteren araç kemerini açacaktır. İşte işçiliği tarifi!

 

Video İnceleme

Download/İndir (Mediafire)

Download/İndir (Cloud Mail Ru)

20 yorum

      1. farklı bir tarayacıda indirip indirilenlerde moda tıkla minecraftı otomatik açıp kuracaktır

  1. Abi mod için tşk ben kurdum ama çantayı nasıl açacağım? Söylermisin söylersen kanalına diğer hesaplarımdanda abone olurum

  2. Abi mod için tşk ben kurdum ama çantayı nasıl açacağım? Söylermisin söylersen kanalına diğer hesaplarımdanda abone olurum❤️

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.