Android

Star Equestrian’da bir at bakıcısı olabilirsiniz

Star Equestrian, davet üzerine beta testinde. Şimdi ön kayıt yaptırabilirsiniz.

Star Equestrian, bir atın evcil hayvan gibi davrandığı bir mobil oyun ve Tamagotchi simülatörüdür. Oyuncular hikayeyi gözden geçirecek ve akıllı telefon standartlarına göre bile güzel atlarla ilgilenecekler. Yerel çiftlikteki yönetimin manuel olmasına sevindim.

Star Equestrian için ön kayıt sayfası Google Play‘de açıldı. Ayrıca kaynaklarımız, oyunun zaten Android‘de test edildiğini, ancak sunucuya davet edilmeden alamayacağınızı bildiriyor. Star Equestrian’ın geliştiricileri, insanlarla dolu ormanlar ve şehirlerle geniş ve açık bir dünya vaat ediyor. Keşif sırasında oyuncular engelleri ve ek görevleri bulabilecekler.

Star Equestrian’da bile at yarışlarına ve diğer yarışmalara katılmanız gerekir. Bunu yapmak için atınızı pompalamanız ve izlemeniz gerekir, bu onun hızını, dayanıklılığını ve ivmesini geliştirmenize olanak tanır.

Hikaye ilerledikçe Star Equestrian oyuncuları, Kardelen’in atının ortadan kaybolmasının ardındaki gizemi ortaya çıkaracak. Geliştiriciler, 3 şehre dağılmış yüzlerce görevden bahsediyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.