EklentilerMinecraft

More Body Actions – Daha Fazla Animasyon Minecraft

Hiç oturmak, uzanmak veya sürünmek istediniz mi? Bu eklenti ile, hayatta kalırken herhangi bir komut olmadan yapabilirsiniz! Ayrıca, bu eklenti herhangi bir animasyonun yerini almaz!

Kısa girişten de görebileceğiniz gibi, bu eklenti kesinlikle hiçbir komut olmadan oturmanıza, yalan söylemenize ve hatta gezinmenize izin verir. Bu eklenti kesinlikle herhangi bir animasyonun yerini almaz.

Sadece bir blok üzerinde durursanız oturabilir veya uzanabilirsiniz (havada oturamaz veya uzanamazsınız). Vurulduğunuzda ve oturduğunuzda / uzandığınızda / emeklediğinizde, geri tepme olmayacaksınız. Birisi üzerinde oturduğunuz veya uzandığınız bloğu kırarsa düşersiniz. Yükseklik çok yüksekse, oturma / yatma \ emekleme modundan çıkarsınız ve hasar alırsınız. Ayaklarınız dibe değiyorsa su altında da oturabilir ve uzanabilirsiniz.

Uzandığınızda, 1. kişi kameranız çok aşağıya iner! Ve süründüğünüzde, kameranız aynı derecede alçaktır ve kolayca 1 blok deliğe girebilirsiniz!

Ayrıca oyuncu yatarken / emeklerken başını döndürebilir (hangi yöne bakıyorsunuz, başınız o yönde olacak ve başınız artık dönemediğinde bacaklarınız dönecek)

Nasıl kullanılır:

İçin oturup , tıpkı uzağa bakmasına aşağı mümkün ve gizlice olarak

To uzanın , tıpkı uzağa bakmasına yukarı mümkün ve gizlice olarak

Sürünmeye başlamak için önce oturun ve ileriye doğru yürüyün.

Ayağa kalkmak için atla ya da gizlice

Ayrıca başka bir oyuncuyu oturmaya / yatmaya / gezinmeye de zorlayabilirsiniz:

/execute <playername> ~~~ summon sirob:sit

/execute <playername> ~~~ summon sirob:lay

/execute <playername> ~~~ summon sirob:crawl

Hayatta kalmak için nasıl oturulacağının gösterilmesi (uzanmak için yukarı bakın):

Oyuncu oturuyor:

Oyuncu yatıyor:

Oyuncu tarıyor:

1 bloğa girebilirsiniz !:

Ayrıca, birinci kişinin görüşü mükemmel:

Şimdi kaç tane yeni ev yapılabilir!

Okyanusun dibine oturabilirsiniz:

Okyanusun dibinde de uzanabilirsiniz:

Okyanusun dibinde sürünebilirsin:

Her yere ve her şeye oturabilirsiniz!

Notlar:

Bu eklenti yalnızca sürümde çalışır 1.16.100 ve üzeri. Minecraft sürümünüz daha düşükse(1.16.5 \ 1.16.4 \ 1.16.0) bu eklenti çalışmayacak!

Bu eklenti, herhangi bir deneysel dünya seçeneğinin etkinleştirilmesini gerektirmez!

Bu eklenti çok oyunculu modda harika çalışıyor!

Bilinen hatalar:

Tarama yaptığınızda, tarama animasyonunuz normaldir. Ancak diğer oyuncular animasyonu 3 kat daha hızlı görüyor. Ayrıca, 3 kat daha hızlı animasyona sahip diğer oyuncuları görüyorsunuz, ancak kendilerini normal olarak görüyorlar. Henüz düzeltmek mümkün değil ve bir Minecraft hatası olabilir.

Video İnceleme

Not: Telif sebebiyle indirme linkleri mediafire veya başke yere yüklenemez. Sadece geliştiricinin kendi paylaştığı linkler eklenmiştir.

İlgili Makaleler

35 Yorum

  1. abi modu indirdim kurdum ama çalışmadı win10 da oynuyorum aşağı bakıp eğilip sağ tıklıyorum hiçbirşey olmuyor sadece komut yazarak oturabiliyorum o da hatalı üstünde olduğum blok un içine giriyorum yardımcı olurmusun

          1. Abim indiriyorum zarchivere gidiyorum ac diyorum olmuyor zip dosyasının adini mcpack yaptim gene olmadı bunun ile ilgili senden ricam etsem video cekermisin nolurr abi

  2. Ersin abiyi suçlamayın bluestacks ve gloople uygulaması var gloople’ersincaki.net diye girip orda yükle zip uygulamasıyla bilgisayar dosyayı onaylar açınca bluestacks’tan minecraftı yükle mod otomatik minecrafta yükleniyo bu tüm mod larda geçerli ersin abiyi suçlamayın ersin abi minecraft oturum adım Akansu Selale

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.