AndroidiOS

Star Wars Hunters çıkış tarihi 2024 yazına işaret ediyor

Star Wars Hunters Android, iOS ve Nintendo Switch için geliştirilen bir mobil oyundur. Şimdi herkes 2024 çıkış tarihini bekliyor.

Star Wars Hunters, 2024 yaz ayına kadar piyasaya sürülmesi beklenmektedir. Bu, projenin daha erken piyasaya sürülebileceği anlamına geliyor. Ancak son çıkış tarihi önümüzdeki yılın Mart ayı gibi.

Oyun, iOS, Android ve Nintendo Switch için piyasaya sürülecektir. PC sürümü belirtilmedi, bu nedenle resmi olmayan bir Android emülatörü kullanılacaktır. Unutmayın, 1 maçta 8 oyuncu, 4’e 4 formatında 2 takım halinde oynayabilirsiniz.

Star Wars Hunters’ın yayıncısı, Take-Two’nun mobil oyunlardan yüz milyonlarca dolar kazanmasına yardımcı olan Zynga olacak. Yeni Star Wars oyunu da çok para kazandıracak, çünkü karakterleri açmak, savaş geçişi satın almak ve farklı nadirlikteki silah kaplamaları satın almak için oyun içi para harcamanız gerekiyor.

Unutmayın, bu oyun için 2021’de bir beta test başladı. Başlangıçta birçok oyuncu onunla ilgileniyordu. Ancak uzun geliştirme süresi nedeniyle talep azaldı. Her karakterin kendi geçmişi, oyun tarzı ve aktif becerileri vardır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.