Future Football: Royal Roader Android için erken erişimde

Geleceğin Futbolu: Royal Roader, Güney Kore’de Android için Test sürümüne başladı.

Future Football: Royal Roader, erken sürümü Android’de bulunan bir mobil oyundur. Her zamanki gibi, nadir ve lisanslı oyunculardan oluşan bir takım kuracak, transferleri halledecek ve bunun gibi pek çok şeyi yapacaksınız. Ancak ATG web sitesine göre Future Football alışılmadık bir oyun.

Görüyorsunuz, Future Football: Royal Roader’da kızlara hediyeler verebilen belirli bir FC menajeri rolünü üstleniyorsunuz; muhtemelen yargıç, yönetici, gazeteci veya benzeri bir şey yapıyorlar. Genel olarak oyun, her oyuncunun motivasyonunu ve geçmişini daha iyi anlamanıza olanak tanıyan hikaye görevleri içerir.

Future Football: Royal Roader’da, diğer şeylerin yanı sıra Premier League, Bundesliga ve diğerleri için bir lisans var. Geliştiriciler, maçın önemli anlarında oyuncuların hareketlerinin benzersiz kontrolünü ve manuel kontrolünü vaat ediyor. Ve kariyeriniz sıkıcı hale gelirse, farklı kurallar ve mücadelelerle kendi turnuvanızı oluşturabilirsiniz.

1

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.