AndroidiOS

Strange Hill Google Play Store’da ön kayıta açıldı

Strange Hill PC için de geliştirilen ve mobil platformlara gelecek bir macera oyunudur. Şuanda ön kayıtlar başlamış durumdadır.

“Strange Hill”, daha önce Dark Riddle üzerinde çalışmış olan PAGA Games tarafından geliştirilen üçüncü şahıs mobil macera oyunudur.

Strange Hill’i oynamak henüz mümkün değil, yalnızca Google Play üzerinden ön kayıt yapabilirsiniz. Sonuç olarak oyunun App Store ve Steam’de görünmesi beklenmektedir. Ne yazık ki henüz bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Oyuncular, Dr. Wood ve asistanının sırlarını ortaya çıkarmak zorunda kalacak. Bu nedenle oyuncular, devasa NES kontrolörleri ve kitaplar gibi farklı nesneleri kullanarak merdiven yerine çeşitli mekanları ziyaret edecekler. Ana karakter dünyalar arasında seyahat edecek ve feodal klanlar arasındaki çatışmalara katılacaktır.

Strange Hill’in geliştiricileri, oyunun çok sayıda bulmaca ve Paskalya yumurtası içerdiğini belirtiyorlar. Oyunculara her ay düzenli güncellemeler ve eklemeler sunma sözü veriliyor. Bu sayede her ay yeni seviyeler yayınlanacaktır.

Strange Hill, bir F2P (Free-to-Play) oyunu olacak; ancak bazı öğeler ve yetenekler parayla satın alınabilecektir. Tüm bunlar ilerlemeyi kolaylaştıracak ve bulmacaları çözmenin yeni yollarını açacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.