AndroidiOS

Stratejik RPG Three Skies akıllı telefonlarda çıktı

Three Skies, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir. Oyunculara 80 saatlik hikaye içeriği sözü veriliyor.

Three Skies, stratejik unsurlara sahip bir mobil RPG’dir. 24 Ocak’ta iOS ve Android için yayınlandı. Geliştiriciler, 120’den fazla el yapımı zindan vaat ediyor. Oyuncu tarafından yönetilen fantastik kahramanlara gidecekler ; otomatik işlevleri de beklememize rağmen kontroller manueldir.

Three Skies’in ana özelliği 80 saatlik hikaye kampanyasıdır . Bu, takımınızı yükseltmenize ve arenada PvP’ye hazırlanmanıza olanak tanır. Bu oyunun yaratıcıları başka modlar eklediler: Hazine Avı, Krallıklar, Kazılar ve Baskınlar. Shiny Box Studio, bunun tam bir mod listesi olmadığını ima ediyor.

Three Skies oyuncularının adımlarını hesaplamaları, riskleri tartmaları, malzemeleri yönetmeleri, labirentte yollarını seçmeleri ve savaş sırasında hangi taktikleri kullanacaklarına karar vermeleri gerekecek. Toplamda, oyunculara tamamen özelleştirilebilir becerilere, eserlere ve ekipmanlara sahip 60’tan fazla kahraman vaat ediliyor. Ve yenilmiş düşmanlardan şehri geliştirmek ve efsanevi ekipman yaratmak için gerekli malzemeleri toplayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.