Stratejik RPG Three Skies akıllı telefonlarda çıktı

Three Skies, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak oynanabilir. Oyunculara 80 saatlik hikaye içeriği sözü veriliyor.

Three Skies, stratejik unsurlara sahip bir mobil RPG’dir. 24 Ocak’ta iOS ve Android için yayınlandı. Geliştiriciler, 120’den fazla el yapımı zindan vaat ediyor. Oyuncu tarafından yönetilen fantastik kahramanlara gidecekler ; otomatik işlevleri de beklememize rağmen kontroller manueldir.

Three Skies’in ana özelliği 80 saatlik hikaye kampanyasıdır . Bu, takımınızı yükseltmenize ve arenada PvP’ye hazırlanmanıza olanak tanır. Bu oyunun yaratıcıları başka modlar eklediler: Hazine Avı, Krallıklar, Kazılar ve Baskınlar. Shiny Box Studio, bunun tam bir mod listesi olmadığını ima ediyor.

Three Skies oyuncularının adımlarını hesaplamaları, riskleri tartmaları, malzemeleri yönetmeleri, labirentte yollarını seçmeleri ve savaş sırasında hangi taktikleri kullanacaklarına karar vermeleri gerekecek. Toplamda, oyunculara tamamen özelleştirilebilir becerilere, eserlere ve ekipmanlara sahip 60’tan fazla kahraman vaat ediliyor. Ve yenilmiş düşmanlardan şehri geliştirmek ve efsanevi ekipman yaratmak için gerekli malzemeleri toplayabilirsiniz.

0

2003 yılından beri N-GAGE cep telefonu ile başlayan mobil oyunculuk dünyasında var olmaya ve bu konudaki tecrübelerimi sizlere aktarmaya devam ediyorum.

No comments

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.