Harita/MapMinigame

SumoPE [PvP MAP]

Minecraft oyununda PvP severler için güzel haritalardan birtanesini daha sizlerle paylaşıyorum. SumoPE, ekstra efektlerin bulunduğu bir PvP minigamesidir. Başlamadan önce hayatta kalmak için zararlı veya faydalı olabilecek birkaç farklı eşyayı seçebilirsiniz. Bu oyun en az iki oyuncu ile oynanır, ancak daha fazla arkadaşınızı da oyuna dahil edebilirsiniz. MCPE sürümlerinde keyfini çıkarın.

Nasıl oynanır?

 

PvP için hazırlanan arena çok uzun duvarlara sahip dairesel bir platform üzerindedir. Ancak bu dairesel platform iki ayrı katmana ayrılmıştır. Katmanlar birbirinden ölümcül bir çukur veya uçurum ile ayrılmıştır. Oyuncular PvP mücadelesi verirken birbirlerini bu uçurumlardan aşağıya itmeye ve hayatta kalmaya çalışacaklardır.  En son hayatta kalan oyunu kazanır.

Birbirinize üstünlük sağlamak çok zor. En iyisi rakibinizi uçurumdan aşağıya atmaya çalışın.

Platform çok büyük ve geniştir. Platformdayken adımınızı dikkatli atın. Aksi halde uçurumdan aşağı düşebilirsiniz.

 

Nasıl Kurulur?

 

  • Aşağıdaki linkten haritayı indirin
  • İndirdiğiniz haritanın üzerine dokunun kurulum başlayacaktır
  • Yeni Oyun kısmında PVP dünyasını bulun ve oyuna katılın

 

▶ Download/İndir: TIKLA

 

Bakalım bu yazımı kimler paylaşacak. aşağıdaki facebook ve twitter butonlarını kullanarak bu makaleyi paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.