Eklentiler

Takip Eden Deniz Feneri MCPE

Bu eklenti Minecraft MCPE oyununda sizi takip eden bir deniz feneri ekleyecek. Elinizde bir meşale tuttuğunuzda, başınızın 2 blok üzerinde bir Fener belirecek ve gittiğiniz heryeri aydınlatacak. Bu mod sadece 1.9.0.3 Beta ve üzeri Windows 10 Edition sürümlerinde çalışır. Android 1.9.0.3 Beta sürümünde çalıştırmak için Blocklauncher uygulamasını kullanmanız gerekecek.

Oluşturan:  Kodexky, Twitter Hesabı

Nasıl çalışır?

 

Takip eden deniz fenerini kullanabilmek için elinizde birtane meşale tutmanız gerekiyor. Meşale tuttuğunuzda sizi takip eden bir deniz feneri göreceksiniz. Eğer onun sizi takip etmesini bırakmasını istiyorsanız elinizdeki meşaleyi başka bir eşya ile değiştirin veya eliniz boş olsun.

Bu komut 1.9.0.3+ sürümünü gerektirir (şu anda yalnızca Windows 10 için kullanılabilir). Android kullanıcıları, özelliği açmak için BlockLauncher’ı (üçüncü taraf uygulaması) kullanabilir.

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.