Android

Era of Glory Android için Google Play Store’da yer alan bir strateji oyunudur

Era of Glory Android’de yayınlandı. İçinde uluslardan birinin hükümdarı olmalısın.

Era of Glory, çizgi film benzeri grafiklere ve biraz uzun bir girişe sahip bir mobil strateji oyunudur. Bu sırada, oyuncu denizde korsanlar tarafından saldırıya uğrayacak ve ardından onları ve diğer düşmanların saldırılarını, yakında oyuncular için bir sığınak haline gelecek olan şehre püskürtmek zorunda kalacaklar.

Era of Glory’de 6 ülke var: ABD, Japonya, Almanya, Osmanlı İmparatorluğu, Rusya ve İngiltere. Muhtemelen, Civilization’da olduğu gibi, oyuncular yelkenli gemiler ve bir asırlık araştırma ile başlayan ve yükseltilmiş tanklarla biten birkaç aşamada kademeli olarak ilerleyecektir.

Era of Glory’de sürekli kazanmak için oyuncuların genel güç seviyesini artırması gerekir. Bunu yapmak için binalar ve gemiler inşa etmeniz gerekiyor. Geliştiricilerin grafikleri ve özel efektleri denediğini ve ayrıca hikayenin metin diyaloglarıyla anlatıldığını unutmayın; muhtemelen Rus yerelleştirmesi olmadan.

Ancak artık dövüşler sırasında birimlerin animasyonları çok ucuz görünüyor. Aksi takdirde, oyuncuların bir ittifaka katılabilmelerini ve bölgeler için birbirleriyle savaşabilmelerini bekliyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.