Android

The Day After Tomorrow Android, iOS

Netease Games tarafından geliştirilen yeni hayatta kalma oyunu The Day After Tomorrow (Yarından Sonra) Android ve iOS için çıkışını gerçekleştirdi. Şuan için sadece Çin bölgesinde ve sadece Çin hesabına sahip iOS kullanıcıları oyunu indirebiliyor olsada, çok yakın zamanda Android platformuna (Android için çıktı) ve ardından Tüm dünya genelinde yayınlanacak.

Translate/Çeviri

Oyun Hakında

İçinde yaşadığımız dünya aslında sadece kapalı bir kutu. Bilim ve teknolojinin sürekli genişleyen sınırları, daha fazla bilinmeyen tehlikeleri beraberinde getirmekte, daha fazla ve daha uygun ulaşım araçları, suçların ve virüslerin etrafa yayılmasına olanak tanımaktadır. Yıkıcı virüs ülke genelinde dolaştığı zaman, emir ve sözleşme çökecek ve nereye gitmelisiniz?

Umudun ve hayatta kalmanın sağlanması azalıyor ve tanıdık dünya yabancılaşıyor. Hastalıklar, açlık, soğuk, zombiler ve kasıtsız girişimler hayatta kalanların hayatlarını her zaman tehdit eder ve tehlikeler her yerdedir. Sakin kaldığınızdan ve her zaman bir çözüm olduğuna inandığınızdan emin olun.

Tüm kullanılması yaşamakdünyanın sonu her köşesine, hayatta kalmak için tüm kıt kaynakların toplanması ve kullanımı keşfetmek …… zombi musallat şehir, uzun süre terk edilmiş madeni kalıntıları Üniversitesi, soğuk dağlık beyaz ağaç: toplama, avcılık, pişirme mide yangın doldurmak Kendilerini korumak için uygulamalı ilaçlar ve silahlar.

Hayatta kalanların hayatta kaldığı yolda, daha çok kurtulanla karşılaşacağınızı, onları soymaya çalıştığınızı, yiyecek, malzeme, mühimmat ve macera öykülerini onlarla paylaşacağınızı düşünüyorum.

Son sığınağı güvenilir bir ortakla inşa etmek, kampa huzurlu bir yer aramak, bir tuğla inşa etmek, çini yapmak ve son insan yaşam alanını inşa etmek. Uzun soğuk bir gecede kamp ateşinde toplanın ve birbirinizi kucaklayın.

İnceleme Videosu

İndirme Linkleri

Not: Oyun şuan için sadece iOS için Çin AppStore üzerinde yer almaktadır. Çin Appstore hesabı oluşturmadan indiremezsiniz. Çin AppStore hesabının nasıl oluşturulacağını öğrenmek için internetten araştırma yapabilirsiniz.

▶ Download ANDROID: TIKLA

▶ Download IOS: TIKLA

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.