AndroidiOS

The Division Resurgence Android Google Play Store ön kayıt açıldı

The Division Resurgence muazzam bir açık dünyada geçen ücretsiz bir üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyunu. Serinin çok beğenilen birinci sınıf oynanış özelliklerini mobil cihazlara taşıyor, hem de yeni hikâyesi, sınıfları, düşman fraksiyonları ile yeni bir başyapıt olarak.

The Division Resurgence; Tom Clancy’s The Division 1 ve Tom Clancy’s The Division 2’den bağımsız, bütünüyle yeni bir macera sunuyor, hikâyenin kilit olaylarına yepyeni bir perspektif getiriyor. Macera, günümüz Amerika’sında, büyük bir virüs salgını ile her şeyin alt üst olduğu, hükümetin çöktüğü, kaosun kol gezdiği bir zamanda geçiyor. Stratejik “Homeland Division’ın” elit bir ajanı olarak görevin; düzeni sağlamak, çetelere ve terör gruplarına karşı sivilleri korumak ve ülkenin geleceğini kurtarmak.

Sevilen Division deneyimi mobilde
Kullanıcı arayüzü ve kontroller, el cihazlarında sorunsuz ve rahat bir deneyimi garanti edecek şekilde özel olarak tasarlandı. Türünün öncüsü olan bu üçüncü şahıs nişancı rol yapma oyununun büyük kentsel açık dünyasında geçen yeni hikâyesini orijinal oyun modları ile yepyeni bir platformda deneyimle.

Yepyeni bir hikâye
Yeni PvE macerası hem oyunun kıdemlilerine hem de yeni başlayanlara hitap ediyor. Efsanevi elit SHD Ajanlarına katılarak The Division 1 ve 2’de geçen olayları farklı perspektiften deneyimle.

Muhteşem görselliğiyle muazzam bir açık dünya
Muhteşem açık dünyayı ister Solo ister Koop modda, hikâye görevlerinden dünya etkinliklerine kadar çok çeşitli PvE faaliyetlerde deneyimle. İnce detaylarla işlenmiş göz alıcı görselliği ile muazzam bir kentsel açık dünyayı keşfet.

Serinin müthiş PvP modları mobilde
Katıksız, dişe diş bir rekabet sunan Domination Çatışma modunda kendi becerilerini test et ya da müthiş PvPvE açık dünya arenası Dark Zone’a gir. İster tek başına ister takım olarak tehlikeli düşmanlara meydan oku, son teknoloji silah, donanım ve ödüllere diğerlerinden önce (hatta takım arkadaşlarından da önce) sahip ol.

Bir sürü silah ve donanım ele geçir ve yükselt
Silah ve donanım topla, üret, değiştir ve geliştir. Bunlarla düşmana karşı elini güçlendir. Karakterini özelleştirebileceğin pek çok seçenek parmaklarının ucunda.

Kendi oyun tarzına uygun uzmanlık alanını seç
Yeteneklerinin seviyesini yükseltip geliştirerek hem yeni özel silahlar hem de özgün cihaz ve donanımları aç. İstediğin zaman uzmanlığını değiştirerek başka bir role geçebilir, yeni yetenekler deneyebilir, arkadaşlarınla optimum sinerjiyi bulmaya çalışabilirsin.

Ön Kayıt Linki (Google Play Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.