AndroidiOS

One State – MMORPG Sandbox

Açık dünyayı seviyorsanız ve Grand Theft Auto oynamak istiyorsanız , ancak yalnızca akıllı telefonlarda, o zaman One State: RP sizin seçiminiz olabilir.

Tek Devlet: RP, Google Play Kanada’da kullanılabilen bir mobil projedir; Küresel sürüm bilgisi yoktur ve App Store, çıkış tarihi olarak 30 Nisan’ı listeler. Hemen söylemeliyim – ekran görüntülerine inanmayın, çünkü gerçekte geliştiriciler, tipik SAMP’leri anımsatan oyun motorunu kendileri yazdı. Yani bir meslek seçiyorsunuz, bir mopete biniyorsunuz ve şehri fethediyorsunuz.

Tabii ki, One State: RP’de spor arabalar var, ancak tek bir araba lisanslı değil, sadece tamamen yerli bir Zhigul olabilir . Oyunculara rolü oynamaları için farklı modeller sunuluyor, ancak tüm yollar önce bir kurye, sonra bir taksi şoförü olarak çalışmaya çıkıyor. Belediye başkanı, polis memuru, askerlik gibi işler açısından henüz hiçbir şey bilinmiyor.

One State: RP’nin geliştiricileri, on binlerce oyuncuya uyan haritalar vaat ediyor ve birkaç şehri ve banliyösü var. Kesin kurallar yoktur, yalnızca bazıları için proje başlamayabilir – Android’de ayrı ayrı test etmeniz gerekir.

Muhteşem 3D aksiyon MMORPG mobil oyunu “Tek Devlet” geliyor!
Büyük, modern bir açık dünya, arabalar ve mobil atış oyunu ile bu 2022’nin heyecan verici rol oyununu şimdi oynayın.

Ee ne yapıyorsun? Bu rol yapma oyunlarında sınırsız olarak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bir doktor olarak insanların hayatlarını kurtarın. Bir iş sahibi olun ve onu diğer gangsterlerden koruyun ya da birinin pahasına zengin olun. Malları kamyonlarla teslim edin, yolcuları taksi şoförü olarak taşıyın.

Bir gangster ol ve mafya şehrinin kontrolünü ele geçir! Ya da bu gerçek hayat simülatöründe düzeni korurken suçu ortadan kaldırmak için bir polis olun. Bu tamamen çevrimiçi oyunlarda gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla birlikte çok oyunculu rol oynamayı keşfedin.

Kendi çetenizi yaratın, patron gangster olun ve bu açık dünyada diğer oyuncularla çevrimiçi savaşın! Para kazanın, yarış arabanızı ve nişancı silahınızı yükseltin, bu suç şehrinde itibarınızı artırın.

Kapsamlı oyun yeteneklerine sahip bir açık dünya yaşam simülatörüne dalın. Bu çok oyunculu araba park etme, kamyon sürme, polis arabaları ve taksi simülatöründe gerçekçi arabalar, harika görseller ve birçok çekici rol. Bütün bunlar rol yapma dünyasında.

Bu MMO rol oyunu, bir taksi simülatörü, şehir içi araba sürüşü, hızlı araba yarışı, aksiyon ve atış içerir. Birbirinden ilginç görevler sizleri bekliyor. Adım atın ve suç itibarınızı artırın, nişancı silahları, para ve bir yarış arabası elde edin.

Arkadaşlarınızla ve yeni tanıdıklarınızla Co-op MMO rol oyunu. Binlerce diğer oyuncu ile tam çevrimiçi mod. Yeni arkadaşlar ve gelecekteki düşmanlarla tanışın, sesli sohbette konuşun.

Rol yapma tarzınıza uygun bir zırh ve nişancı silahı seçin. Herhangi bir araba seçin, ayarlayın ve çevrimiçi olarak diğer oyuncularla rekabet edin. Al ve sat, servetini katla. Para kazanın ve bunları istediğiniz her şeyi satın almak için kullanın: yeni bir hızlı yarış arabası, kamyon, giysiler, silahlar ve çok daha fazlası.

Modern açık dünyayı inceleyin: birkaç şehir ve banliyö içeren dev bir harita.
Hangi tarafta olmak istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz, belki de polislerden biri olarak suç şehrinde düzen kurmak veya etkili bir iş adamı olmak istersiniz. Veya taksi veya kamyon şoförü olabilirsiniz. Bu rol oyununda istediğiniz kişi olabilirsiniz!

İlginç ve dinamik aksiyon oyunu.
Bu rol yapma oyunu, gerçek hayat oyunları türünün ve sosyal yaşam tarzının tüm hayranlarını memnun edecek. Burada muhteşem spor arabalarda yarışlar, şehir sokaklarında suç çeteleri ve polislerin yanı sıra cinayetler, hırsızlıklar, çeşitli işlere sahip ayrıntılı bir oyun dünyası bulacaksınız. En iyi kamyon veya hızlı süper arabaları alın.

One State MMORPG yaşam simülatörü güncellemeleri için bizi izlemeye devam edin, bu rol oyununu sürekli olarak geliştiriyoruz. Geri bildiriminiz için çok teşekkürler, bu hayat oyununu olduğundan daha iyi hale getirmemize yardımcı oluyor.

Suçlu sokaklarda devriye gezin ve suçu önleyerek düzeni koruyun. Ya da sadece güvenli kamyonunuza binin ve bir kamyon şoförü gibi güzel ve kolay bir şekilde yol boyunca sürün ve sonra park edin.

İnceleme Videosu

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Download iOS (App Store – Kanada)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.