AndroidiOS

Tomb Mystery: Whisperer Android APK

Tomb Mystery: Whisperer adlı oyun App Store ve Google Play’de çıktı. Seslendirilmiş karakterler, video ara sahneleri ve karakterinizi Devil May Cry’den Dante olarak giydirme yeteneği içerir.

Tomb Mystery: Whisperer, iOS ve Android’de kullanılabilen bir mobil MMORPG’dir. Ne yazık ki, Rusya Federasyonu sakinleri için mevcut değil. İçinde üç sınıftan birini seçebilirsiniz: avcı, suikastçı ve çılgına. Ayrıca oyunda özelleştirme mevcut ancak gelişmiş değil. Geliştiriciler proje motoruna video ekleri eklediler ve müzik karakterlerin seslerini kesse de sinematik görünüyorlar.

Tomb Mystery: Whisperer’da zindanları keşfedecek ve canavarlarla savaşacaksınız. Geliştiriciler ayrıca, biri iki formatta MOBA olan birkaç mod vaat ediyor: “5v5” ve “10v10”. Böyle anlarda oyuncular gruplara ayrılır ve bir derece kazanırlar. PvP’den hoşlanmıyorsanız, proje oyun içi sesli sohbet ile çok kişili baskınları destekler.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (çıkış tarihi bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.