AndroidiOS

Turnip Boy Android, iOS

Publisher Plug in Digital, akıllı telefonlarda Turnip Boy Commits Vergi Kaçakçılığını yayınlamak üzere. Zelda tarzı macerayı hayatımızın gerçekleriyle birleştirir .

Kapitalist şalgamın yanına gelir ve “Vergi kaçırdın ve cezalandırılacaksın” der. Hayır, bu bir şakanın başlangıcı değil, ancak Şalgam Çocuk Vergi Kaçakçılığı Yapıyor, mizahi notları açıkça birleştiriyor. Bu, kodamanlara ve bankalara karşı savaşmaya karar veren kolsuz bir şalgam olarak oynadığımız yeni ve pikselli bir macera oyunudur . App Store’dan alınan bilgilere göre proje 24 Mayıs’ta iOS ve Android’de yayınlanacak.

Turnip Boy Vergi Kaçakçılığı Yapıyor, vergi kaçakçılığı ve küçük holiganlık unsurları içeren tek oyunculu bir kampanya sunuyor. Oyuncular, borçlarını ödemeye yardımcı olacak bulmaca zindanları, düşmanlar ve nadir hazineler bulacaklar. Bazen devasa patron canavarlar bizi bekliyor ama dövüşler arasında ekin yetiştirmek mümkün olacak.Kahramanınızı süslemek için geliştiriciler koleksiyonluk şapkalar ekleyecek ve her bölüm birkaç son sayesinde benzersiz olacak.

Aksiyon, bulmacalar ve vergi kaçakçılığıyla dolu mizahi bir maceraya atılın. EPIC zindanlarında devasa hayvan patronları ve düzinelerce farklı düşmanla savaşırken sevimli konuşan sebze ve meyvelerle tanışın!

Toplum için mutlak bir tehdit olan sevimli bir şalgamın kontrolünü elinize alın. Vergileri ödeyemedikten ve evinizden kovulduktan sonra, bir soğan belediye başkanına olan devasa borcunuzu ödemek için destansı bir arayışa girmelisiniz.

Yolculuğunuz sırasında, bu bahçe topluluğunu neyin bozduğunu ortaya çıkarın ve yozlaşmış sebze hükümetini yıkmak için yükselin!

Ana Özellikler:
• Vergi kaçakçılığı, adi suçlar ve daha fazlasıyla dolu, heyecan verici, tek oyunculu bir macera.
• Borcunuzu ödemek için bulmacalar, düşmanlar ve nadir hazinelerle dolu zindanlar.
• Bahçe topluluğunu korkutan devasa canavarlarla savaşın.
• Yolculuğunuza yardımcı olacak bitkileri büyütün ve hasat edin.
• Her biri kendi hikayeleri ve sorunları olan, yemek temelli çok sayıda ilginç karakter.
• Yırtılacak tonlarca vergi belgesi, kağıt izinizi silmenize ve potansiyel olarak hükümeti mahvetmenize olanak tanır.
• Koleksiyonluk şapkalar kazanın ve hangisini giyeceğinizi değiştirin.
• Vergi kaçakçılığını ne kadar etkili yaptığınıza bağlı olarak birden fazla son.
• Dünyanın derin bir tarihi ve nasıl olduğu.

 

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.