AndroidiOSMobil Oyunlar

Tomorrow: Online Survival çoklu oyunculu hayatta kalma oyunu Android ve iOS için çıktı

Bu nihai çevrimiçi gerçek zamanlı çok oyunculu hayatta kalma oyunu sizi belirsiz geleceğe bir yolculuğa çıkaracak.

2040’lar – Dünya sadece yirmi yıl önceki gibi değil. Radyoaktif serpinti insanlığa zarar verdi ve hayatta kalanların hayatını değiştirdi. Mutant yaratıkların ve insansıların saldırılarına karşı koymanız gerektiğinde, yiyecek ve barınak bulma konusundaki günlük mücadele daha da büyüyor.

Yarın, kendi karakterinizi özelleştirmenize ve heyecan verici bir maceraya başlamanıza izin veren bir hayatta kalma RPG’sidir. Kendi üssünüzü kurun, kaynaklar için açık dünyaya baskın yapın ve kendinizi enfekte canavarlardan koruyun. Arkadaşlarınızla takım kurun, rol yapın ve aksiyon dolu bir PVP savaşına katılın.

Kapsamlı zanaatkarlık sistemi, kendi silahlarınızı ve eşyalarınızı yaratmanıza ve yeni evinizin inşasını geliştirmenize izin verecektir. Hayatta kalmak için en iyi atışa sahip olmak için hayvanları avlayabilir ve kendi yemeğinizi hazırlayabilirsiniz. Pasla kaplı varillerin ve özel paketlerin hayatınızı kurtarabilecek değerli ganimetler ve kaynakları sakladığı yakın yerleri keşfedin.

Bir düşmanla çatışmada size avantaj sağlayacak çeşitli silahlar oluşturabilirsiniz. Basit bir yarasadan bir plazma tabancasına – yakın dövüşlere ve nişancı benzeri çatışmalara katılabilirsiniz. Canavar ordusunu öldür, düşmanca hayatta kalanları yen ve ölme!

Kıyamet sonrası dünya yavaş yavaş canlanmaya başlıyor, ancak insanlığın başka bir gün yaşamak için savaşması gerekiyor. Hayatta kalacak mısın?

Not: Oyun şuan globalde çıkmamıştır. Android için APK indirip oynamaya başlayabilirsiniz. Google Play Store ve App Store için Flipinler bölgesi üzerinden indirebilirsiniz.

Tomorrow: Online Survival Değerlendirmesi

Oynanabilirlik
Grafikler
Sesler
Kontroller

Kayda Değer

Hayatta kalma oyunları arasında iyi grafikli ve detaylı craft sistemi arayanların değerlendirmesi gereken kayda değer bir mobil oyun.

User Rating: Be the first one !

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.