AndroidiOS

Toy Rider : All Star Racing

Toy Rider akıllı telefonlarda ortaya çıktı. Tıpkı 90’larda olduğu gibi küçük arabalarda 3D yarış imkanı sunuyor.

Retro oyuncular , mutfak masasının, küvetin ve dairenin diğer bölümlerinin etrafında dönen küçük yarış arabaları gibi Mikro Makineler gibi bir dizi oyunu hatırlayabilirler . Yani, yeni mobil oyun Toy Rider bu şemayı tekrarlıyor, ancak bu sefer az çok modern grafiklere sahip 3. kişiden gelen görüntü. Mario Kart’ta olduğu gibi düşmana zarar vermek için farklı türde tuzaklar ve bombalar seçebiliyorsunuz ve o anda zaman duruyor yani içinde böyle bir özelliği kullanmak imkansız olduğu için çok oyunculu modu göremeyebiliriz.

Bir mobil oyuna yakışır şekilde, ilk başta Toy Rider’da, size farklı nadirlik seviyeleri ve diğer özellikler bakımından farklı araba türlerini gösteren öğretici boyunca eliniz tarafından yönlendirileceksiniz. Ana göreviniz, bitiş çizgisine ilk gelen seviyeleri tamamlamaktır. Geliştiriciler 100’den fazla benzersiz araba, 24 yarış pisti ve çevrimdışı oynama yeteneği vaat ediyor.

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.