AndroidiOS

This Is the President Android, iOS

This Is the President projesi akıllı telefonlarda ortaya çıktı. Bu, oyuncunun Başkan rolünü üstlendiği ve görev süresinin sonuna kadar hayatta kalmaya çalıştığı premium bir projedir.

Bu Başkan, Handy Games’den bir mobil bağlantı noktası aldı. Oyun iOS ve Android’de mevcut, sadece bunun için para ödemeniz gerekiyor. Arsaya göre, 2020’de Amerika Birleşik Devletleri Başkanı seçildiniz. Pis işler için adaletten kaçınmak için, 28. Değişiklik’i onaylamanız gerekir: size cezai kovuşturmadan ömür boyu dokunulmazlık verecektir.

Bu Başkan’da sadece Başkanın ofisini değil, resmi olmayan çalışanları da yönetiyorsunuz. Rakipler, medya ve yabancı liderlerle savaşmak zorundasınız. Geliştiriciler bir gerilim ve hiciv karışımı vaat ediyor, bu yüzden absürt, korkunç ve gülünç durumlar bekleyin. Unutmayın, asıl olan onay puanı, para ve size güvenen bir ekip. Sonucu etkileyecek şekilde ilerledikçe seçimler yapabileceğiz, yani birkaç son beklemeye değer.

This Is the President hikaye odaklı bir yönetim oyunudur. 2020 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak seçildiniz. Karanlık bir multi-milyoner işadamı olarak geçmişteki suçlarınız için adaletten kaçmak için, herhangi bir Başkana ömür boyu dokunulmazlık verecek olan 28. Değişikliği onaylamanız gerekiyor.

Geçmişte yaşadığınız tüm eski sorunların yanı sıra ofisle gelen parlak yeni sorunların üstesinden gelmek için resmi ve gayri resmi personelinizi gerçek bir mafya gibi yönetin. Rakiplerinizle, kuruluşla, medyayla ve hatta yabancı liderlerle savaşacaksınız.

Bu politik gerilim-hiciv karışımında, oyuncunun eylemleri kaçınılmaz olarak absürt, korkunç, trajik ve hatta gülünç durumlara dönüşen durumlara yol açacaktır.

Ancak ömür boyu bağışıklığa giden yol tuzaklarla doludur ve ortaya çıkan günlük pislikleri temizlemeyi hatırlamanız gerekir. Hatta bazıları bu dikkat dağıtıcı şeyleri “başkanlık görevleri” olarak adlandırabilir.

Tek bir çıkış yolu var. Siyasi sistemin büyük bir bölümünü size ömür boyu dokunulmazlık sağlamak için ikna ederek, şantaj yaparak, rüşvet vererek ve zorbalık yaparak Birleşik Devletler Anayasasının yapısını değiştirin.

* Daha önce hiçbir ABD Başkanından farklı olarak onay puanınızı, nakit paranızı ve mürettebatınızı yönetin – gerekli her şekilde başkanlığınızın zirvesinde kalın

* Konuşmalar yapın, yönetici emirleri hazırlayın, günlük krizleri yönetin, basın toplantıları düzenleyin ve daha önce herhangi bir Başkandan daha iyi tweet atın

* Suikastçılar, bilgisayar korsanları, lobiciler ve diğer uzmanlardan oluşan bir ekip kiralayın. Onları yasal yollarla çözülebilecek tehlikeli görevlere gönderin. Bu işe yaramazsa, onları yasadışı yollarla çözülebilecek tehlikeli görevlere gönderin.

* Çok çeşitli seçenekler ve hikaye dalları ile ilgi çekici bir etkileşimli anlatıyı deneyimleyin. Döneminizi kendi şartlarınıza göre mi bitireceksiniz, yoksa daha büyük bir oyunun piyonu musunuz?

* Küresel ölçekte korkulan ve saygı duyulan bir gölge kabine ile ülkeyi gerçek bir gangster gibi yönetin

Satın Al Android (Google Play Store)

Satın Al iOS (App Store)

Resmi Web Sitesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.