Android

Turnip Drivers Yuzu için tüm Android GPU sürücülerini indirin

Turnip Drivers Yuzu Nintendo Switch emülatörü için kullanabileceğiniz tüm Android GPU sürücülerini sizlerle paylaşıyorum.

Yeni Turnip 7xx v4 sürücüleri, akıllı telefonunuzu tam teşekküllü bir Nintendo Switch’e dönüştürür.

Bir Reddit kullanıcısı, The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom ve Mario Kart’tan oynanış ekran görüntülerini paylaştı. Bu oyunların başlangıçta 60 FPS’de çalıştığını, ancak kısa süre sonra 16-20 FPS’ye düştüğünü bildirdi. Buna rağmen meraklı, oyunun daha akıcı hissettirdiğini belirtiyor.

Özellikle görsel hatalar olmadan ve gerçek bir Nintendo Switch’teki gibi bir görüntü elde etmek için kullanıcı, Yuzu öykünücüsünü ve Turnip 7xx v4 serisi sürücülerini kullandı. Oyunlar, Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti ve 12 GB RAM ile Galaxy Z Fold4 üzerinde çalıştı.

Turnip Drivers The Legend of Zelda: Tears
turnip drivers Mario Kart 8

Bu gönderiye yapılan yorumlarda, Nintendo Switch oyunlarından kaynaklanan çökmelerin az miktarda RAM’den kaynaklanabileceğini yazıyorlar – ideal olarak 8 GB olmalı, 6 ile zaten sorunlar olabilir.

Yuzu optimizasyonu oldukça iyi. The Legend of Zelda ve Mario Kart oyunlarında sürekli olarak 30-60 FPS seviyesinde olmasını umulmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.