AndroidiOS

eFootball 2022 Mobile çıkış tarihi açıklandı

Oyunu çok uzun bir süre bekledikten sonra, oyunu mobil cihazlarda oynayan eFootball hayranları nihayet 2022 versiyonunun çıkı tarihi müjdesini alıyor.

Güncelleme, çoğu oyuncunun geliştiricilere karşı sabrını kaybettiği ve mobil sürümü geliştirme konusundaki gecikmelerinin, lansmanın konsol sürümüne kıyasla yaklaşık 10 ay geciktiği bir zamanda geliyor . Bu, oyun içi yeni içeriğin olmamasıyla birleştiğinde, kullanıcıları uygulamayı Google Play’de bombalamayı incelemeye yöneltti ve derecelendirmesi dipsiz derinliklere düştü. Bu duyuru muhtemelen gerilimi biraz azaltacak ve geliştiriciler ile tüketiciler arasındaki uyumu yeniden tesis edecek.

eFootball 2022 mobile: Çıkış tarihi ve sistem gereksinimleri

Oyunun mevcut 2021 sürümünün büyük bir güncellemesi olarak piyasaya sürüleceği bildiriliyor. Güncelleme, 29 Mayıs’tan 2 Haziran 2022’ye kadar sürecek bir bakım molası şeklinde gerçekleşecek . Uygulamayı zaten yüklemiş olan oyuncular, bakım molası gerçekleştikten sonra oyunu güncelleme seçeneğine sahip olacaklar. Yani 2 Haziran tarihinde eFootball oyununu mobil cihazlarınızdan oynayabileceksiniz.

eFootball 2022 için sistem gereksinimleri şu şekilde olacak:

Android

Android işletim sistemi: Sürüm 7.0 veya üzeri
Bellek: 2 GB veya üzeri
RAM CPU: Kol tabanlı dört çekirdekli (1.5 GHz) veya üzeri

iOS

iOS 13
iPhone 6s veya üstü
iPad Pro (9,7 inç) veya üzeri
iPad (5. nesil) veya üzeri
iPad Air 2 veya üstü
iPad mini 4 veya üstü
iPod touch (7. nesil)

eFootball Puanları, Jetonlar ve GP bir sonraki güncellemeye aktarılacak

Resmi duyuruya göre, eFootbal 2021 versiyonunda bir oyuncunun sahip olduğu oyuncuların belirli bir kısmı devredilecek , sözleşmeler, eğitim becerileri ve izciler gibi diğer öğeler tasfiye edilecek. Oyuncular ayrıca Standart, Öne Çıkan, Trend ve Efsanevi olarak adlandırılan yeni kategorilere ayrılacak . Gelen kutusundaki sahipsiz tüm eşyaların, izcilerin ve oyuncuların da tasfiye edileceğine dikkat edilmelidir.

eFootball 2022 mobile, platformlar arası oynanışa izin verecek

Yaklaşan güncelleme, mobil versiyonu konsol versiyonuna bağlayacağı ve böylece platformlar arası oyun için bir sahne yaratacağı için tartışmasız oyun tarihinin en büyüğü olacak. Bu, oyunun daha da geniş bir kitleye hitap etmesini sağlayacak ve yaratıcılara fayda sağlayacaktır. Ayrıca, hazırlık maçları ve canlı etkinlikler gibi belirli özellikler başlangıçta kullanılamayacak ve 16 Haziran 2022’den sonraki haftalarda yamalar ile devam ettirilecektir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.