AndroidiOS

Ubisoft’dan yeni hayatta kalma oyunu Wild Arena Survivors Android ve iOS için yayınlandı

En vahşi Battle Royale’e katılın! Bir haritada 40 oyuncu ile hızlı tempolu savaşlarda savaşması için Hayatta Kalanınızı seçin! Sizi daha güçlü yapacak kaynaklar için egzotik bir adayı keşfedin, kendinizi vahşi hayvanlara karşı koruyun ve kazanmak için diğer oyuncularla savaşın!

Vahşi Çağrı festivaline hoş geldiniz! Sabıkalı bir deli milyarder, özel adasında bir kültür festivaline ev sahipliği yapıyor ve hayatı değiştirecek bir deneyim vadediyor. Heyecan arayan birçok kişi, dünyanın dört bir yanından festivale katıldı ancak umduklarından çok daha fazlasını buldular. İzole bir adada mahsur kalan katılımcılar, milyarderin şiddet dolu, çılgın oyunlara katılmaya zorlanıyor. Gerçek Hayatta Kalan kim olacak?

 

EŞSİZ HAYATTA KALANLARIN KİLİDİNİ AÇIN VE ONLARI YÜKSELTİN
Kendilerine ait silahları, kabiliyetleri ve oynama tarzı bulunan, eşsiz birçok Hayatta Kalan ile oynayın! Hepsini toplayın ve gerçek potansiyellerini açığa çıkarmak için becerilerinin seviyelerini yükseltin!

YAĞMA YAPIN VE EKİPMANINIZI GELİŞTİRİN
Her karşılaşma sırasında silahlarınızı ve eşyalarınızı yükseltmek için adada kaynak arayın! Düşmanlarınızı havaya uçurmak için ekipmanınızı geliştirin!

VAHŞİ DOĞADA HAYATTA KALIN
Sırlarla, vahşi hayvanlarla ve diğer Hayatta Kalanlarla dolu, yabani bir egzotik adada kendinizi kanıtlayın! Karşılaşmayı kazanmak için tehlikeli ortamlara uyum sağlayın ve doğaçlama yapın!

10 DAKİKA, 40 OYUNCU
Bu kahraman tabanlı Battle Royale’de, hızlı tempolu karşılaşmalarda becerilerinizi kanıtlayın! Diğer oyuncularla yüzleşin ve seçtiğiniz Hayatta Kalan’ın oyun tarzında ustalaşın!

GENİŞ ÇEŞİTLİLİKTEKİ OYUN MODLARI
Gittikçe artan çeşitlilikteki oyun modları arasından seçim yapın! SOLO MODDA kendi başınıza kazanmanın vereceği adrenalin patlamasını deneyimleyin veya ÜÇLÜ MODDA diğer oyuncularla takım kurarak, takımınızı zafere taşıyın!

WILD PASS’TE İLERLEME KAYDEDİN
Wild Pass’i tamamlamak, kaynak kazanmak ve Sezonun yıldızı olan Hayatta Kalanın kilidini açmak için çeşitli görevleri tamamlayın!

BAŞLICA ÖZELLİKLER
– Kendi oyun tarzı ve hikâyesi olan, 13’ten fazla eşsiz Hayatta Kalan arasından seçim yapın!
– Çeşitli oyun modlarında 40 oyuncu ile birlikte karşılaşmalara katılın!
– Daha güçlü oyun tarzları için Hayatta Kalanlarınızı ve Ayrıcalıklarını yükseltin!
– Güçlenmek için her karşılaşma sırasında Silahlarınızı ve Eşyalarınızı geliştirin!
– …Ve çok daha fazlası!

[appbox googleplay com.ubisoft.survivors.wild.arena.battle.royale]

Download Android (Google Play Store)

Download iOS (App Store)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.