Project RushB Android APK

Laser Edge, Asya’da Project RushB’yi piyasaya sürdü. Okurlarımız için Android’de mevcuttur.

Project RushB, ayar ve dinamikler açısından Valorant Mobile’a benzeyen bir mobil nişancı oyunudur . Hatırlarsanız artık bu oyunun birçok rakibi var, bunlardan en önemlilerinden biri Hyper Front. Project RushB’de oyuncular 5v5 formatında iki takıma ayrılır. Maçlar normal mod olan “bomba temizleme” modunda oynanır. Haritanın küçük olmasına rağmen memnunum, ancak konumlar büyük ve konsollar ve PC için yapılmış gibi görünüyor. Çok sayıda “üç kutu” tarzı öğe ve kapak olmasına rağmen, grafikler de sunar.

Project RushB’de işleri kolaylaştırmak için duvardan takım arkadaşlarınızı görürsünüz; Acaba hileciler bunu kullanacak mı? Örneğin PUBG Mobile sadece 2.0 güncellemesinden itibaren Wallhack hileleriyle başa çıkabilecek. Project RushB’deki maçlar yaklaşık 15 dakika sürer, asıl görev 13 turdan 7’sini kazanmaktır. Bu arada keskin nişancı tüfeği ile atış yapmak bir zevktir. Ayrıca, hoşuna gitmezse, düşmüş bir düşmandan silah alabilir veya haritanın etrafına dağılmış olabilirsiniz. Pekala, pastanın üzerindeki kiraz 60 FPS’yi destekliyor.

Project RushB, ana oyun modu olarak Bomb Defusal ile 5v5 kahraman tabanlı bir taktik FPS oyunudur.
Project RushB şimdi TBT’de. Lütfen tercih ettiğiniz kahramanı seçin ve savaş alanına katılmaya hazır olun.

15 DAKİKALIK MAÇTA AŞIRI 5V5 BOMBA MÜCADELE MÜCADELELERİ
– Project RushB hızlı tempolu bir bomba imha oyunudur ve ortalama olarak bir maç sadece 15 dakika sürer. Telefonunuzu elinize alın ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oyuna katılın.

FARKLI KAHRAMAN YETENEKLERİNE SAHİP TAKTİK OYUN
– Project RushB, çeşitli oynanabilir kahramanlara sahiptir ve hepsine, atış deneyimini bozmadan taktik seçeneklerini zenginleştiren benzersiz bir 3 beceri tasarımı seti verilir.

TAKIM OLUŞTURMAK! TAKIMINIZ İÇİN MÜCADELE
– Project RushB, oyuncuları beş kişilik iki takıma atar ve oyuncular bombayı ekip olarak yerleştirmek ve etkisiz hale getirmek için çalışır. Takım oyunu 13 üzerinden 7 turla kazanacak. Kahramanlardan ve becerilerden takım çalışmasına kadar yaptığınız taktiklerin tümü sonucu etkileyecektir.

KONSOL SEVİYESİ GRAFİKLERİ
– Project RushB, eğlendirecek görsellerden oluşan adeta bir aksiyon filmi sunmayı amaçlıyor. Kendi geliştirdiği mobil motorun hayranlık uyandıran buff’ı, foto-gerçekçi grafikler, ayrıntılı karakterler ve çeşitli silah tasarımları sunar. Project RushB’nin çarpıcı dünyasına en yüksek standartta daldırma sağlar.

Bizimle iletişime geçin:
Discord: https://discord.gg/NvWXrnXth8
Facebook: https://www.facebook.com/ProjectRushB

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Flipinler)

No comments

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.