Eklentiler

Üç Uçlu Mızrak Modu MCPE

Üç Uçlu Mızrak, süper güçleri olan yeni bir maddedir. Bu öğeyi kullanarak daha hızlı olacak, daha fazla sağlığa kavuşacak ve aynı zamanda uçabileceksiniz. Sadece kaybetmediğinden emin ol, çünkü başka bir Mızrak bulana kadar tüm faydalarını kaybedeceksin. Bu eklentiyi kullanabilmek için en yeni betaya (veya Aquatic Update) sürümüne ihtiyacınız olduğunu aklınızda bulundurun. MCPE Minecraft Android ve ilerde iOS için kullanılabilir.

Oluşturan:  Keyyard ,  Twitter Hesabı

O nasıl çalışır?

 

Aether Trident’in birden fazla farklı kullanımı vardır, ancak ana güçlerinden biri uçmanıza izin verme yeteneğidir. Mızrağı’i elinizde bulundurun ve zıplayın. Hemen havaya uçmaya başlayacaksınız. Uçmayı bırakmak için, hot barınızdaki başka bir yuvayı seçip tekrar Mızrağı’i seçin ve yavaşça yere güvenli bir şekilde düşmeye başlayacaksınız.

Genel Özellikler

 

  • Çift sağlık
  • Çift hareket hızı
  • Düşüş hasarı yok
  • Yer çekimi yok (uçmak için kullanılabilir, su / havada hareket et)
  • Tüm dilleri destekler
  • Yeni altın doku

 

İnceleme Videosu

 

▶ Download/İndir: TIKLA

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Ersin abicim sana çok istek geliyordur Ama Ersin Craft map ını versen diyorum lütfen❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.