Android

Armello Android APK

Armello üç oyun tarzını birleştiren muhteşem bir maceradır; Kart oyunlarının derin taktikleri, masa üstü masa oyunlarının zengin stratejisi ve fantastik RPG’lerin macerası.

Translate/Çeviri

Armello’nun Büyük Klanlarından birinin kahramanı olarak, en büyük hedefi göz önünde bulundurarak görev alacak, planlayacak, ajanları kiralayacak, canavarları keşfedecek, büyü yapacak ve diğer oyunculara karşı karşıya kalacaksın; Kral veya Armello Kraliçesi olmak! Armello Krallığı güzel olduğu kadar tehlikelidir. Tehditler, banlar ve haydutlar her köşeye gizlenir ve Rot olarak bilinen yayılan bir bozulma dokunulmaz bir yaratık bırakmaz.

• Oynanması Kolay, Ama Usta Zor: Armello’nun toplanması ve tecrübe edilmesi kolaydır, ancak oyun oynarken derin ve ortaya çıkan olasılıkları ortaya çıkar. Beğenilen hikaye odaklı eğitim modunu içerir.
• Hızlı ve Düşünceli: Armello’da macera, ölümcül, taktiksel ve politik olarak karmaşık kararlarla dolu, hızlı tempolu bir eğlencedir.
• Çoklu Oynanabilir Kahramanlar: Her benzersiz Kahraman özel bir güce, stat çizgisine, AI kişiliğine sahiptir ve oyun tarzınıza daha fazla uyum sağlamak için bir Muska ve Signet Ring ile donatılabilir.
• Dinamik Sandbox: Her oyun için prosedürel olarak yeni bir harita oluşturan ve her iki Armello oyununun aynı olmamasını sağlayan dinamik bir arama sistemi ile tamamlanmış muhteşem dinamik dünya.
• Turn Tabanlı Gündüz ve Gece Döngüsü: Armello’nun altıgen tabanlı panosunda gezinmek için Aksiyon Noktalarını kullanın ve sizin sıranız olmadığında bile kartları oynamak için bulanık sıra tabanlı sistemimizi kullanın.
• Gerçek Masa Üstü Hissi: Yılları, fizik bazlı zarlarımız gibi masa üstü deneyiminin en iyi kısımlarını kiraz toplayarak geçirdik.
• Animasyonlu Kartlar: Tüm dünyadaki sanatçıların 150’den fazla güzel animasyonlu oyun kartı.
• Michael Allen ve dünyaca ünlü sanatçı Lisa Gerrard’ın dünya standartlarında film müziği.

Video

▶ Download/İndir

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.