Armello Android APK

Armello üç oyun tarzını birleştiren muhteşem bir maceradır; Kart oyunlarının derin taktikleri, masa üstü masa oyunlarının zengin stratejisi ve fantastik RPG’lerin macerası.

Translate/Çeviri

Armello’nun Büyük Klanlarından birinin kahramanı olarak, en büyük hedefi göz önünde bulundurarak görev alacak, planlayacak, ajanları kiralayacak, canavarları keşfedecek, büyü yapacak ve diğer oyunculara karşı karşıya kalacaksın; Kral veya Armello Kraliçesi olmak! Armello Krallığı güzel olduğu kadar tehlikelidir. Tehditler, banlar ve haydutlar her köşeye gizlenir ve Rot olarak bilinen yayılan bir bozulma dokunulmaz bir yaratık bırakmaz.

• Oynanması Kolay, Ama Usta Zor: Armello’nun toplanması ve tecrübe edilmesi kolaydır, ancak oyun oynarken derin ve ortaya çıkan olasılıkları ortaya çıkar. Beğenilen hikaye odaklı eğitim modunu içerir.
• Hızlı ve Düşünceli: Armello’da macera, ölümcül, taktiksel ve politik olarak karmaşık kararlarla dolu, hızlı tempolu bir eğlencedir.
• Çoklu Oynanabilir Kahramanlar: Her benzersiz Kahraman özel bir güce, stat çizgisine, AI kişiliğine sahiptir ve oyun tarzınıza daha fazla uyum sağlamak için bir Muska ve Signet Ring ile donatılabilir.
• Dinamik Sandbox: Her oyun için prosedürel olarak yeni bir harita oluşturan ve her iki Armello oyununun aynı olmamasını sağlayan dinamik bir arama sistemi ile tamamlanmış muhteşem dinamik dünya.
• Turn Tabanlı Gündüz ve Gece Döngüsü: Armello’nun altıgen tabanlı panosunda gezinmek için Aksiyon Noktalarını kullanın ve sizin sıranız olmadığında bile kartları oynamak için bulanık sıra tabanlı sistemimizi kullanın.
• Gerçek Masa Üstü Hissi: Yılları, fizik bazlı zarlarımız gibi masa üstü deneyiminin en iyi kısımlarını kiraz toplayarak geçirdik.
• Animasyonlu Kartlar: Tüm dünyadaki sanatçıların 150’den fazla güzel animasyonlu oyun kartı.
• Michael Allen ve dünyaca ünlü sanatçı Lisa Gerrard’ın dünya standartlarında film müziği.

Video

▶ Download/İndir

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.