Video Serileri

Uncharted 3 Türkçe Dublaj

Sony Playstation 3 konsolunun efsanevi video oyunu serisi olan Uncharted üçlemesinin son oyunu olan Uncharted 3 oyununu Türkçe dublaj olarak tamamen oynadık ve bitirdik.

Nathan Drake artık rakiplerinden öncekinden daha fazla yol alabilir: birden fazla rakiple el ele mücadele, bağlamsal yakın dövüş saldırıları ve yeni gizli seçenekler. Yepyeni deneyimler ve genişletilmiş özellik setleri ile rekabetçi ve kooperatif çok oyunculu geri dönüş. Haritasız evren, ilk kez tek oyunculu kampanyanın heyecan verici sinema öğelerini çok oyunculu hale getiren benzersiz bir çok oyunculu deneyim sağlar. Ödüllü hikaye anlatımı ve gişe rekorları kıran sinematik aksiyon sahneleri. Hikayeyi dramatik aksiyon sahneleri ve heyecan verici bir tempo ile birleştiren Uncharted 3: Drake’s Deception, oyunlar ve Hollywood filmleri arasındaki çizgiyi bulanıklaştıran interaktif bir sinema deneyimi sunuyor. Yeni yerler, yeni zorluklar, çarpıcı çevre detayları.

1.Bölüm

 

2. Bölüm

 

3. Bölüm

 

4. Bölüm ve Son

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.