Destiny Warfare Android

Android için çok yakın zamanda çıkması beklenen yeni ve oldukça detaylı işlenmiş bir FPS oyunu var. Destiny Warfare isimli bu oyun henüz Playstore üzerinde yayınlanmadı. Ancak şimdiden indirmek isterseniz sizin için buraya bir link bırakacağım.

Bilim kurgu türündeki bu FPS oyunu sadece çoklu oyuncu moduna sahip. Yani bunu oynayabilmek için internet bağlantısı gerekecek. Oyunun eylemleri, insanlığın teknolojik gelişiminin çöküşünü yaşadığı ve dünya gezegenlerarası savaşlara batmış olan uzak bir gelecekte gerçekleşir! Oyuncular Pilot, Titan ve Tank gibi sınıflara ayrılıp PvP savaşlarına katılmak zorunda kalacaklar!

Oyunun grafikleri üst düzey olarak ayarlanabiliyor. En yüksek grafik ayarlarında oldukça detaylı bir doku kalitesi elde edebilirsiniz. Ancak donanımı yetersiz cihazlar mutlaka grafikleri düşürmeli. Yoksa kasmalara neden olabilir.

İnceleme Videosu

▶ Android Download/İndir: TIKLA

Oyunu indirdikten sonra uzantısı apk değil xapk olarak karşınıza çıkacak. xapk uzantılı oyunları kurabilmeniz için aşağıdaki uygulamaya ihtiyacaınız var. Nasıl kurulacağı yukarıdaki inceleme videosunda anlatılmıştır. Lütfen Videoyu izleyin.

▶ XApk Installer Download/İndir: TIKLA

3 comments

  1. Toptak dedi ki:

    Abi acıkmıyor

  2. isimsiz dedi ki:

    abi bu oyun pc inermi

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.