AndroidiOS

Uncharted Island: Survival RPG Android APK

Adventure Uncharted Island: Survival RPG, belirli ülkelerde Google Play’de mevcuttur. Sadece cevher ve odun çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda goblinlerle de savaşacaksınız.

Uncharted Island , şu anda yalnızca Android’de kullanılabilen bir mobil oyundur; iOS için sürüm bilgisi yok. Oynanış açısından 2000’lerin başındaki seviye grafiklere sahip küçük bir adaya atılıyorsunuz. İyi haber şu ki, basit bir kazma ile her şeyi yapabilirsiniz – cevher, odun çıkarabilir ve hatta yerel faunayı yok edebilirsiniz: kaplumbağalar, goblinler ve zifiri kara tavşanlar.

Hayatta kalma açısından, Uncharted Island, Kefir stüdyosunun projelerinden farklı değil – farklı karakter göstergelerini pompalıyor, açlık ve susuzluk seviyesini izliyor ve giderek daha ayrıntılı öğeler yaratıyoruz. Geliştiriciler , yakın dövüş veya menzilli silahlar, büyü rünleri, zırh vb. yapabileceğinizi iddia ediyor . Pompalanan oyuncular, canavarlara karşı korunmak için bir üs bile kurabilecekler. Şimdiye kadar, Uncharted Island Kanada’da ve muhtemelen bir dizi başka ülkede erken bir sürümdür, bu nedenle “dikdörtgen” arayüz gelecekte çok daha kolay şekillendirilebilir hale gelebilir.

[appbox googleplay com.LynnykOles.UnchartedIsland&gl=ca]

Download Android APK (Telegram)

Download Android (Google Play Store – Kanada)

Download iOS (çıkış bilinmiyor)

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Emek veriyorum ve sizlerden karşılığını bekliyorum. Kazançlarım zaten yetersiz ve bu yüzden Reklam engelleyici özelliğinizi devre dışı bırakmanızı istiyorum. Anlayışınız için teşekkürler.